Pergalingas E.Jankausko įvartis Škotijoje © Eurofootball.lt
Edinburgo "%c00219" ir toliau lyderiauja Škotijos čempionate. Jie trečiadienį 12-o turo dvikovoje 1-0 įveikė "Kilmarnock", o vienintelį rungtynių įvartį įmušė Lietuvos rinktinės puolėjas %p02491.

Rungtynėse, kurias nuo pat pradžios pradėjo ne tik E.Jankauskas, tačiau ir D.Česnauskis, dominavo "Hearts", tačiau Edinburgo klubui pavyko įmušti tik vieną įvartį. Tai 35 minutę po Rudi Škacelio perdavimo smūgiu iš maždaug 15-os metrų padarė lietuvis E.Jankauskas. Ši pergalė leido "Hearts" iškovoti antrą pergalė iš eilės vadovaujant laikinajam treneriui Johnui McGlynnui ir išsaugoti 12 iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją ir padidinti taškų kraitį iki 32 taškų.

Ir toliau ant kulnų Edinburgo klubui lipa daugkartiniai Škotijos čempionai Glazgo "Celtic" futbolininkai, net 5-0 sutriuškinę "Motherwell". Nugalėtojams hat-trick`ą įmušė bulgaras Stilianas Petrovas, o dar po įvartį pridėjo Shaunas Maloney ir Japonijos rinktinės saugas Shunsuke Nakamura.

Tuo tarpu čempionų titulą ginantys Glazgo "Rangers" turėjo tenkintis netikėtomis lygiosiomis rungtynėse su autsaideriais "Livingston". Nors Glazgo klubas ir pirmavo 2-0, rungtynių šeimininkai sugebėjo iškovoti lygiąsias 2-2.

Dabar "Rangers" su 21 tašku yra ketvirtoje vietoje, o į trečią pakilo kitas Edinburgo klubas "Hibernian", 2-1 įveikęs "Dunfermline" ekipą. Paskutinėse trečiadienio rungtynėse "Falkirk" svečiuose įtikinamu rezultatu 3-0 sutriuškino "Inverness CT", antradienį "Aberdeen" namuose dviejų įvarčių persvara laimėjo prieš "Dundee Utd".

12 turo rezultatai

"%c00224" 2 - 0 "%c00226"
36` [1 - 0] Jamie Smith
43` [2 - 0] Stevie Crawford

"%c00229" 2 - 2 "%c00121"
15` [0 - 1] Barry Ferguson
54` [0 - 2] Chris Burke
56` [1 - 2] Robert Snodgrass
64` [2 - 2] Robert Snodgrass

"%c00227 0 - 3 "%c00259"
22` [0 - 1] Steven Thomson
70` [0 - 2] Darryl Duffy
90` [0 - 3] Pedro Moutinho

"%c00219" 1 - 0 "%c00228"
35` [1 - 0] Edgaras Jankauskas

"%c00151" 1 - 2 "%c00192"
48` [0 - 1] Garry O`Connor
83` [0 - 2] Garry O`Connor
87` [1 - 2] Gary Mason

"%c00119" 5 - 0 "%c00230"
14` [1 - 0] Stilian Petrov
17` [2 - 0] Shaun Maloney
23` [3 - 0] Stilian Petrov
67` [4 - 0] Shunsuke Nakamura
79` [5 - 0] Stilian Petrov