Pergalingai čempionatą užbaigusi Peru nusiuntė australus į C grupės dugną (VIDEO)

Peru rinktinė pasistengė, kad C grupėje intrigos paskutinio turo metu nebūtų. Australai privalėjo iškovoti pergalę ir turėjo sulaukti danų pralaimėjimo, kad patektų į aštuntfinalį.

Vis dėlto Peru rinktinė 2:0 įveikė Australijos rinktinę, palengvino gyvenimą danams ir namo iš pasaulio čempionato išvyko su iškelta galva.

Peru su trimis taškais liko trečioje vietoje, o vos tašką iškovoję australai liko paskutinėje grupės vietoje.

Rungtynes geriau pradėjo Peru rinktinė. Nors pirmosiomis minutėmis abi ekipos atliko žvalgybą, jau 18-ąją minutę Peru sugebėjo persverti rezultatą.

Paolo Guerrero skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o ten jį priėmęs Andre Carrillo sužaidė vienu lietimu ir stipriu bei tiksliu smūgiu į kairį kampą išvedė Peru rinktinę į priekį.

Vis dėlto po to Australija turėjo progų rezultatą išlyginti. 28-ąją minutę Tomo Rogiciaus smūgį atrėmė Peru vartininkas, o kėlinio pabaigoje Trentas Sainsbury galva smūgiavo šalia vartų.

Vis dėlto patikimai besigynusi Peru rinktinė į pertrauką išėjo pirmaujant 1:0.

Antrajame kėlinyje Peru ir vėl ilgai nelaukė ir pasiuntė Australijos rinktinę į nokdauną. 50-ąją minutę Peru rintinės persvarą padvigubino komandos kapitonas Paolo Guerrero, kuris nepaliko jokių vilčių australų vartininkui.

Tiesa, australai dar galėjo rezultatą sušvelninti. 60-ąją minutę Azizas Behichas, atrodė, kad įveikė Peru vartininką ir nubrauks varžovų pranašumą perpus, tačiau tada žodį tarė Peru gynėjas, kuris numušė kamuolį už šoninės linijos ir išgelbėjo savo ekipą.

Australai rungtynių pabaigoje paaštrino savo žaidimą, tačiau jiems vis pritrūkdavo tikslumo atliekant smūgius arba perdavimus.

Australija 0:2 Peru
18‘ [0-1] A. Carrillo
50‘ [0-2] O. Guerrero