Pergalę prieš rusus išleidę anglai: jaučiamės lyg būtume pralaimėję

Anglijos futbolo rinktinė pernelyg anksti patikėjo pergale „Euro 2016“ starte. Anglai po įspūdingo Erico Diero pirmavo prieš rusus, tačiau Vasilijus Berezuckis antrąją teisėjo pridėto laiko minutę tėškė antausį „Trims liūtams“.

B grupėje Anglijos ir Rusijos rungtynės baigėsi 1:1.

„Pasirodėme gerai, tačiau tikrai geras pasirodymas būtų, jeigu laimėtum turnyrą. Gynėmės kraštuose, bet jie metė savo žmones į baudos aikštelę. Futbolininkas, kuris įmušė, ant batelių turėjo spyruokles. Bet mums nėra sunku rasti pozityvių kampų. Remsimės jais ir sirgalių šūksniais. Tikrai jautėme meilę“, – ITV sakė Anglijos rinktinės vartininkas Joe Hartas.

Anglijos rinktinė pirmajame kėlinyje žaidė galingai. Komanda kamuolį kontroliavo iki 70 procentų. Rusija atrodė visiškai bejėgė, bet sugebėjo apsiginti. O antrajame kėlinyje rusai jau buvo gerokai aktyvesni.

Tačiau E.Dierui pavyko 73 minutę standartinę situaciją paversti įvarčiu.

„Esame nusivylę, nes gerai žaidėme visas rungtynes. Nereikia to nurašyti nepatyrimui. Mes tiesiog to taip nematome. Mes nepralaimėjome. Turime susikaupti ir į viską žiūrėti pozityviai. Manau, kad viską padarėme gerai ir turime užmiršti šį mačą“, – ITV kalbėjo E.Dieras. 

Anglijos rinktinės treneris Roy Hodgsonas nurijo rūgščią piliulę.

„Jausmas lyg pralaimėjome, o ne sužaidėme lygiosiomis. Jie įmušė labai gražų įvartį. Tai neįtikėtinas smūgis ir nemanau, kad jis priklausė nuo kokių nors mūsų klaidų“, – kalbėjo strategas.

„Kartais atrodėme labai gerai. Nusipelnėme laimėti“, – pridūrė jis.

lrytas.lt