Pergalė pasaulio klubų taurėje užbaigė rekordinius "Real" metus

Vakar FIFA pasaulio klubų taurėje triumfavęs Madrido "Real" 2017-uosius prisimins dar ilgai - tai buvo geriausi metai klubo istorijoje.

Tam pakako vienintelio Cristiano Ronaldo baudos smūgio, kurio dėka "Gremio" buvo įveiktas rezultatu 1-0. Pusfinalyje Ispanijos čempionai 2-1 palaužė "Al Jazira".

Jungtiniuose Arabų Emyratuose iškovotas trofėjus "morengams" šiemet buvo penktasis - anksčiau tokio skaičiaus jiems pasiekti neteko.

Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai prieš šią išvyką taip pat triumfavo "La Liga" pirmenybėse, UEFA Čempionų lygoje, UEFA supertaurėje bei Ispanijos supertaurėje. 

Negana to, "Real" tapo pirmuoju klubu, kuriam pavyko apginti pasaulio klubų taurę - jis šį turnyrą laimėjo ir pernai. Pagal apskritai pasiektas pergales sostinės futbolininkai susilygino su "Barcelona" ekipa, kuri savo sąskaitoje turi tris tokias taures.

Vakaras po pergalės prieš "Gremio" taip pat buvo ypatingas Zidane'ui - jis yra vos antrasis strategas, su "Real" iškovojęs net aštuonis titulus. Pasiekti geresnį rezultatą yra pavykę tik Migueliui Munozui, su "karališkuoju" klubu susižėrusiam 14 trofėjų.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="in" dir="ltr"> <a href="https://twitter.com/hashtag/RealMadrid?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#RealMadrid</a> in 2017:<br> LaLiga<br> UEFA Champions League<br> UEFA Super Cup<br> Spanish Super Cup<br> FIFA Club World Cup <a href="https://t.co/HPPySqsjSx">pic.twitter.com/HPPySqsjSx</a></p>&mdash; Real Madrid C.F. (@realmadriden) <a href="https://twitter.com/realmadriden/status/942117744652247041?ref_src=twsrc%5Etfw">December 16, 2017</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script> 

 

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...