Pergalę iškovojęs "Žalgiris" išlydėjo D.Šemberą į užtarnautą poilsį (VIDEO)

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai čempioniškai užbaigė šį sezoną bei paskutinėse rungtynėse rezultatu 3:0 (1:0) įveikė principinius varžovus „Trakus“, o po mačo į viršų iškėlė čempionų taurę.

Rungtynės prasidėjo Deivido Šembero pagerbimu, o sveikinimo žodį tarė ir Vilniaus miesto vicemeras Linas Kvedaravičius.

Rungtynės prasidėjo atsargiu žaidimu, o spaudžiant šaltukui nė vienos komandos narys nenorėjo susižeisti. Visgi jau 10-ąją žaidimo minutę Darvydas Šernas galingu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją.

Aktyviau žaidę žalgiriečiai nė neketino varžovams leisti žaisti jiems įprasto žaidimo ir dažniausiai kontroliavo kamuolį, rengdami vieną ataką po kitos.

Nors ir viso kėlinio metu žaidėjams nepavyko pasižymėti, jau pridėto laiko metu D. Šernas fantastišku smūgiu iš sudėtingos pozicijos pasiuntė kamuolį į vartus ir pradžiugino visą LFF stadioną, garsiai skandavusį puolėjo vardą.

„Trakų“ žaidėjams nebepavyko surengti atsakomosios atakos ir kėlinys pasibaigė minimalia žalgiriečių persvara – 1:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo ir vėl aktyviu aikštės šeimininkų žaidimu, o vien per pirmas 15 kėlinio minučių D. Šernas turėjo dar dvi puikias progas pasižymėti įvarčiu. Pirmąjį kartą jam nepavyko pasiekti aukšto perdavimo, o antrąjį – ataką stabdė vartininkas.

Netrukus žalgiriečiais surengė varžovų vartų šturmą, kuriam iš pradžių dirigavo du smūgius atlikęs Donovanas Slijngardas. Olandas atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau nepasižymėjo įvarčiu, o vėliau pabandė Mariaus Rapalio reakciją tolimu smūgiu.

Visgi, 63-iąją minutę po keitimo pasirodęs Elivelto gavo puikų perdavimą ir pralaužęs varžovų gynybą taikliu smūgiu padvigubino savo komandos persvarą – 2:0.

77-ąją minutę visi stadione susirinkę žmonės pakiloiš savo sėdimų vietų ir audringais aplodismentais iš aikštės išlydėjo paskutinį kartą žaidžiantį Deividą Šemebrą, onet ir jam jau palikus aikštę skandavo „ačiū, ačiū, ačiū“. Jį pakeitė ir į aikštę žengė šiemet sužibęs Danielis Romanovskis.

Netrukus progą pasižymėti turėjo Jurijus Kendyšas,tačiau nors ir baltarusis klaidinančiais judesiais paguldė ant žemės visus prieš jį buvusius gynėjus, tačiau jo smūgis skriejo virš vartų.

Žiūrovus dar labiau pradžiugino Mantas Kuklys, kuris rungtynų pabaigoje gražiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir dar labiau padidino rezultatą – 3:0.

Iki rungtynių pabagos nė vienai komandai daugiau pasižymėti nepavyko, o žalgiriečiai šventė užtikrintą pergalę.

Vilniaus „Žalgiris“ – „Trakai“ 3:0 (1:0)

45+1‘ [1:0] Darvydas Šernas
63‘ [2:0] Elivelto
84‘ [3:0] Mantas Kuklys

Įspėjimai: 32‘ Semiras Kerla, 44‘ Darvydas Šernas („Žalgiris“); 25‘ Eugenijus Zasavičis („Trakai“).

Vilniaus „Žalgirio“ sudėtis: Saulius Klevinskas, Egidijus Vaitkūnas, Semiras Kerla, Algis Jankauskas, Donovanas Slijngardas, Jurijus Kendyšas, Deividas Šemberas (77‘ Danielis Romanovskis), MantasKuklys, Justas Lasickas (64‘ Lucasas Gaucho), Vytautas Lukša (46‘ Elivelto), Darvydas Šernas.