Per 14 minučių penkis įvarčius pelniusi „Borussia“ sutraiškė „Wolfsburg“ ekipą © JumpStory nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ namuose, rezultatu 6:1 sutriuškino „Wolfsburg“ komandos futbolininkus.

Pačioje rungtynių pradžioje „Wolfsburg“ turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį, tačiau fantastiškai savo vartus išgelbėjęs vartininkas Gregoras Kobelis išlaikė rezultatą lygų.

Šeimininkai įpusėjus pirmąjam rungtynių kėliniui pradėjo įvarčių šou, kuriame per 14 minučių laiko tarpą sugebėjo pasižymėti net 5 kartus.

Pirmasis įvartis krito 24 minutę. Po pakelto kampinio, smūgiu galva vartininką nuginklavo Tomas Rothe.

Už keletos minučių Dortmundo ekipos futbolininkai pasileido į greitą puolimą ir kamuolį gavęs Axelis Witselis galingu žemu smūgiu kaire koja, įmušė kamuolį į vartus.

29 minutę rezultatas patapo 3:0. Po puikaus Marco Reuso perdavimo iš standartinės padėties, kamuolį į vartus nukreipė Manuelis Akanji.

35 minutę rezultatas virto triuškinančiu. Emre Canas iš baudos aikštelės prieigų precizišku smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

38 minutę šeimininkų futbolininkai savo oponentus baudė ir penktuoju įvarčiu. Po puikios komandinės atakos, kamuolį į tuščius vartus nukreipė Erlingas Haalandas.

Antrame kėlinyje Rose Marko auklėtiniai pasižymėjo dar kartą. 54 minutę atakos smaigalyje atsidūręs Erlingas Haalandas galingu smūgiu kaire koja nepaliko šansų oponentų vartininkui.

82 minutę „Wolfsburg“ pelnė paguodos įvartį. Ridle Baku galingu šūviu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į viršutinį dešinį vartų kampą.

Po šio susitikimo Dortmundo ekipa ir toliau rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Juos nuo čempionato lyderių „Bayern“ skiria 6 taškai.

„Augsburg“ 0:1 „Hertha Berlin“

„Freiburg“ 3:0 „Bochum“

„Mainz“ 0:0 „Stuttgart“