Pepe Reinos laiškas „Liverpool“ sirgaliams

Ilgametis Liverpulio ekipos vartininkas parašė emocionalų atsisveikinimą klubo sirgaliams po to, kai persikėlė į Vokietijos grando Miuncheno „Bayern“ gretas.

Ispanas išvyksta į Bundeslygą už 2 milijonus eurų, metus praleidęs buvusio „Liverpool“ stratego Rafa Benitezo treniruojamame „Napoli“. Laiškas pavadintas „Once a Red Always a Red“ („Kartą tapęs raudonuoju, išliksiu juo visada“):

Pernai panašiu metu, po to, kai persikėliau į „Napoli“, parašiau laišką, kad atsisveikinčiau su „Liverpool“ bei jo sirgaliais. Kai kurie žmonės klausė, kodėl taip pasielgiau, nes buvau tik sezonui paskolintas ir po dvylikos mėnesių turėjau sugrįžti, tačiau realybė tokia, kad man jau tuomet buvo aišku, jog mano laikas „Anfielde“ pasibaigė. „Liverpool“ įsigijo Simoną Mignolet kaip naują pirmąjį vartininką ir man leista iškeliauti nuomos pagrindais, taigi, norėjau pasinaudoti proga bei padėkoti ir atsisveikinti, nes žinojau, kad nebegrįšiu.

Manau, kad mano išvykimo patvirtinimas yra šiokia tokia naujiena ir aš noriu išnaudoti galimybę padėkoti visiems „Liverpool“ klube – turiu omenyje kiekvieną – už viską, ką jie dėl manęs padarė per šiuos metus. Paskutinį kartą, dalis mano žodžių buvo netinkamai suprasti ir ištraukti iš konteksto, bet aš niekada neketinau palikti „Liverpool“ kitaip, negu tik geruoju, taigi, tikiuosi, šįkart visiems bus viskas aišku.

Aš esu labai laimingas, kad galėjau praleisti tiek daug metų, mano manymu, viename puikiausių futbolo klubų pasaulyje. Tai buvo garbė ir privilegija. Prisiminimai, kuriuos turiu apie „Anfieldą“, savo komandos draugus, sirgalius ir „Liverpool“ žmones, su manim liks amžinai. Aš nusivylęs, jog išvykstu, bet tik dėl to, kad klube buvau labai laimingas, atsisveikinti su tuo, kas tau yra nepaprasta, visada sunku. Amžinai būsiu dėkingas, kad žaižiau „Liverpool“, o mano laikas klube visada ėjo prie pabaigos, todėl išsiskiriame be jokių skaudžių jausmų.

Viskas, ką dabar galiu padaryti, tai laukti naujo nuotykio Miuncheno „Bayern“ ir susitikimo su Pepu Guardiola, kuris buvo mano pirmasis kapitonas „Barcelonoje“. Dedu viltis, jog mėgausiuosi būdamas su jais taip pat, kaip mėgavausi būdamas su „Liverpool“ ir, dar kartą, aš esu laimingas keldamasis iš vieno puikaus klubo į kitą. Kada nors greitai aš grįšiu į „Anfieldą“, vis dėlto, šį kartą tik veikiausiai kaip sirgalius, o ne žaidėjas ir tikiuosi, kad man parvykus, „Liverpool“ kausis dėl didžiausių trofėjų, kaip turėtų ir visada.

Paskutinis dalykas, kurį turiu padaryti, tai išreikšti dėkingumą kiekvienam, kurie palaikė mane bet kokiu būdu nuo 2005 metų, kai atkeliavau į Liverpulį – visiems strategams, kurie mane treniravo, visiems žaidėjams, su kuriais dalinausi rūbine, visam personalui, kurie man padėjo daugelyje dalykų ir visiems iki vieno sirgaliams, kurie komandai ir man suteikė tokį užnugarį, apie kurį kiti gali tik pasvajoti. Laikau save liverpuliečiu bei būsiu tokiu visą gyvenimą.

You‘ll Never Walk Alone,

Pepe.