Penki S.Aguero įvarčiai padėjo sutriuškinti "Newcastle", "Chelsea" krachas tęsiasi (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse prasidėjo 8-asis turas, kuriame sužaistos septynerios rungtynės.

"Manchester City" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė prieš lygos autsaiderius "Newcastle" futbolininkus. Pradžia buvo sunki, tačiau neįtikėtinas Sergio Aguero žaidimas "miestiečiams" atnešė pergalę rezultatu 6-1.

"Šarkos" 18-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau šeimininkai parodė charakterį. 42-ąją minutę Sergio Aguero išlygino rezultatą, o antrojo kėlinio pradžioje pastarasis pelnė dar du greitus įvarčius, kurie leido džiaugtis dviejų įvarčių pranašumu.

54-ąją minutę įspūdingą įvartį pavyko pelnyti ir Kevinui De Bruyne, tačiau pagrindinė "City" figūra buvo S.Aguero. Argentiniečiui pavyko pelnyti dar du įvarčius. Puolėjui per 24 minutes pasižymėjo penkis kartus ir pasiekė savo asmeninį rekordą.

Kitas susitikimas įvyko sostinėje, kur jėgas tarpusavyje išbandė Londono "Crystal Palace" prieš "West Brom". Alano Pardew auklėtiniai rezultatu 2-0 palaužė svečius iš Vest Bromičo.

"Crystal Palace" visą rungtynių laiką atrodė pavojingiau ir kontroliavo kamuolį. Varžovams sekėse gynyboje, tačiau 68-ąją minutę ji buvo pralaužta.

Yannickas Bolasie po tikslaus Yohano Cabaye perdavimo galva nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui, o galutinį tašką 89-ąją minutę nuo 11 metrų žymos padėjo rezultatyvaus perdavimo autorius Y.Cabye. Tai - penktoji "Crystal Palace" pergalė šiose pirmenybėse.

Su 15 taškų Londono ekipa bent laikinai pakilo į trečiąją poziciją, o "West Brom" lieka 15-oje pozicijoje.

Paskutinės šeštadienio rungtynės įvyko "Stamford Bridge" stadione, kur ginklus dėl svarbių taškų surėmė Londono "Chelsea" ir "Southampton". Jose Mourinho vadovaujamos komandos krachas tęsiasi - namuose pralaimėta rezultatu 1-3.

10-ąją minutę Willianas puikiu baudos smūgiu išvedė "mėlynuosius" į priekį, tačiau šiuo pranašumu jie džiaugėsi tik iki pirmojo kėlinio pabaigos. 44-ąją minutę rezultatą išlygino Stevenas Davisas, o 60-ąją minutę svečius į priekį jau išvedė Sadio Mane.

Galutinį tašką padėjo Graziano Pelle, kuris šiame susitikime atliko ir du rezultatyvius perdavimus. Tai - ketvirtasis "Chelsea" pralaimėjimas šiose pirmenybėse. Po sužaistų 8 turų šalies čempionai užima neįtikėtinai žemą vietą - 16.

"Man City" 6 - 1 "Newcastle"

18' [0 - 1] A.Mitrovič

42' [1 - 1] S.Aguero

49' [2 - 1] S.Aguero

51' [3 - 1] S.Aguero

54' [4 - 1] K.De Bruyne

60' [5 - 1] S.Aguero

62' [6 - 1] S.Aguero

"Chelsea" 1 - 3 "Southampton"

10' [1 - 0] Willian

44' [1 - 1] S.Davis

60' [1 - 2] S.Mane

72' [1 - 3] G.Pelle

"Crystal Palace" 2 - 0 "West Brom"

68' [1 - 0] Y.Bolasie

89' [2 - 0] Y.Cabaye (11m. baudinys)

"Aston Villa" 0 - 1 "Stoke City"

55' [0 - 1] M.Arnautovič

"Bournemouth" 1 - 1 "Watford"

28' [1 - 0] G.Murray

45' [1 - 1] O.Ighalo

"Norwich" 1 - 2 "Leicester City"

28' [0 - 1] J.Vardy (11m. baudinys)

48' [0 - 2] J.Schlupp

69' [1 - 2] D.Mbokani

"Sunderland" 2 - 2 "West Ham"

10' [1 - 0] S.Fletcher

22' [2 - 0] J.Lens

45' [2 - 1] C.Jenkinson

60' [2 - 2] D.Payet

57' J.Lens ("Sunderland") pašalintas iš aikštės