PČ atranka: vokiečiai patyrė sensacingą pralaimėjimą, anglai išplėšė pergalę prieš lenkus © Zuma Press nuotr.

Trečiadienį baigėsi pirmasis atrankos į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą langas.

J grupėje užfiksuota kol kas bene didžiausia šios atrankos sensacija – Vokietija namuose rezultatu 1:2 nusileido Šiaurės Makedonijos ekipai.

Svečius į priekį per pridėtą pirmojo kėlinio laiką išvedė komandos legenda Goranas Pandevas.

Vokiečiai rezultatą išlygino 63-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Ilkay'us Gundoganas.

Sensacingą pergalę Šiaurės Makedonijai padovanojo 85-ąją minutę Elifo Elmaso tikslus smūgis.

J grupėje po trijų turų vokiečiai užima tik trečiąją vietą ir į priekį užleidžia tą pačią Šiaurės Makedoniją bei Armėniją.

I grupėje trečiąją pergalę iškovojo Anglija, kuri namuose 2:1 palaužė Lenkiją.

Rungtynes šeimininkai pradėjo sėkmingiau ir jau 19-ąją minutę Harry Kane'as realizavo 11 metrų baudinį.

Lenkai rezultatą išlygino 58-ąją minutę, kai pasižymėjo Jakubas Moderis.

Anglams pergalę padovanojo 85-ąją minutę Harry Maguire'o pelnytas įvartis.