PČ atranka: latviai nemaloniai nustebino turkus, belgai baltarusiams atseikėjo aštuonis įvarčius © AFP nuotr.

Antradienį Europos nacionalinės rinktinės pratęsė kovas atrankoje į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą.

Staigmena užfiksuota G grupėje, kur Turkijoje šeimininkai tik lygiosiomis 3:3 sužaidė su Latvija.

Mačo pradžia turkams nieko blogo nežadėjo ir jie 33-ąją minutę jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą po Kenano Karamano ir Hakano Calhanoglu įvarčių.

Vis tik svečiai atsilikimą sugebėjo sušvelninti 35-ąją minutę po tikslaus Roberts Savalnieks smūgio.

52-ąją minutę Burakas Yilmazas realizavo 11 metrų baudinį ir sugrąžino turkams dviejų įvarčių pranašumą.

Latviai nepalūžo net ir tokiu metu bei 58-ąją minutę rezultatą dar kartą sušvelnino Roberts Uldrikis.

Mūsų kaimynams tašką 79-ąją minutę išplėšė Davis Ikaunieks.

Turkams tai buvo pirmieji prarast itaškai G grupėje, latviams – pirmasis iškovotas.

Nepadorus rezultatas užfiksuotas E grupėje, kur Belgija namuose net 8:0 sutriuškino Baltarusiją.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Hansas Vanakenas bei Leandro Trossardas, po sykį pasižymėjo Michy Batshuayi, Jeremy Doku, Dennisas Praetas ir Christianas Benteke.

Azerbaidžanas 1:2 Serbija

Kipras 1:0 Slovėnija

Kroatija 3:0 Malta

Ginraltaras 0:7 Nyderlandai

Liuksemburgas 1:3 Portugalija

Juodkalnija 0:1 Norvegija

Slovakija 2:1 Rusija

Velsas 1:0 Čekija