PČ atranka: antros sudėties Italija pasišaipė iš Lietuvos rinktinės © lff.lt nuotr.

Lietuvos rinktinė kitų metų pasaulio čempionato atrankos varžybose neatsilaikė prie naujuosius Europos čempionus – lietuviai išvykoje 0:5 (0:4) pralaimėjo Italijos vienuolikei.

Lietuviai rungtynes pradėjo kantriai gindamiesi ir laukdami savo progų atakose ir po vienos tokių Ovidijus Verbickas privertė padirbėti šeimininkų vartininką Gianluigi Donnarumma. Visgi po to italai perėmė iniciatyvą ir pelnė pirmąjį įvartį.

Lietuviams nesėkmingai atidavus perdavimą atgal, kamuolį perėmęs Moise Keanas iš arti pasiuntė jį į Ernesto Šetkaus vartus. Netrukus nesėkmingai po rikošeto nuo Edgaro Utkaus į vartus įskriejęs kamuolys leido italams padvigubinti savo persvarą – 2:0.

Iki pertraukos šeimininkai pelnė dar du įvarčius – tiksliai smūgiavo prie antro įvarčio prisidėjęs Giacomo Raspadori, o savo dublį užfiskavo M. Keanas, o po pirmo kėlinio šeimininkai buvo priekyje 4:0.

Antrajame kėlinyje italai ir toliau daugiau buvo su kamuoliu, o teritorinę persvarą pavertė vienu įvarčiu, kurį pelnė gynėjas Giovanni Di Lorenzo.

Per likusį laiką rezultatas nebepasikeitė, tad lietuviai Italijoje liko be taškų.

Italija – Lietuva 5:0 (4:0);

Įvarčiai: 11 ir 29 min. Moise Keanas, 14 min. Edgaras Utkus (į savus vartus), 24 min. Giacomo Raspadori, 54 min. Giovanni Di Lorenzo.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Šetkus, Justas Lasickas, Edgaras Utkus (46 min. Benas Šatkus), Linas Klimavičius (83 min. Artemijus Tutyškinas), Vaidas Slavickas (46 min. Dominykas Barauskas), Vykintas Slivka, Martynas Dapkus (46 min. Linas Mėgelaitis), Ovidijus Verbickas, Donatas Kazlauskas, Arvydas Novikovas, Edgaras Dubickas (73 min. Karolis Uzėla).