PČ atranka: italai parodė jėgą, islandai sukūrė dar vieną sensaciją (VIDEO)

Sekmadienį Europos rinktinės sužaidė dar devynis pasaulio čempionato atrankos mačus.

Įspūdingiausią pergalę iškovojo Italijos ekipa, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 5:0 sutriuškino Lichtenšteiną.

Kitame G grupės susitikime ispanai išvykoje turėjo paplušėti (2:1) prieš Makedoniją - pirmajame kėlinyje D.Silva ir D.Costa svečius išvedė į priekį, tačiau 66-ąją minutę S.Ristovskis atkūrė intrigą.

Tiek italai, tiek J.Lopetegui auklėtiniai per 6 mačus surinko po 16 taškų ir pirmauja grupėje.

Jiems ant kulnų bando lipti (9 tšk.) albanai, kurie išvykoje netikėtai net 3:0 nepasigailėjo Izraelio.

Prie triuškinamos pergalės labiausiai prisidėjo A.Sadiku, pelnęs du įvarčius.

D grupėje visos trejos rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Lyderiai serbai namuose neįveikė Velso ekipos (1:1), tiek pat taškų (12) turintys airiai savo arenoje išsigelbėjo prieš austrus (1:1), o Gruzija svečiuose sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą ir nuliūdinti Moldovos sirgalius (2:2).

I grupėje trečioje vietoje (11 tšk.) esantys driokstelėjo turkai, išvykoje 4:1 sumaitoję Kosovą.

Islandai sukūrė dar vieną stebuklą, kai 90-ąją minutę, po taiklaus H.Magnussono smūgio, išplėšė pergalę prieš kroatus (1:0). Būtent šis laimėjimas leido futbolo sensacijų karaliams prisivyti buvusius varžovus grupėje (po 13 tšk.).

Suomiai namuose 1:2 buvo priversti kapituliuoti mače su ukrainiečiais.