PČ atranka: italai ir ispanai sužaidė lygiosiomis, Ukraina iššvaistė persvarą prieš Turkiją (VIDEO)

Šį vakarą tarp Europos šalių rinktinių buvo žaidžiami atrankos į pasaulio čempionatą mačai.

Didžiausias dėmesys buvo nukreiptas į G grupės akistatą tarp Italijos bei Ispanijos. Čia Julieno Lopetegui auklėtiniams revanšo už nesėkmę Europos čempionate pasiekti nepavyko, tačiau dvikova baigėsi lygiosiomis.

Ispanus 55-ąją minutę po lemtingos Gianluigi Buffono klaidos buvo išvedęs Vitolo. Visgi, namuose žaidusius italus iki pagrindinio laiko pabaigos likus mažiau nei 10 minučių išgelbėjo 11 metrų baudinį realizavęs Daniele De Rossi.

I grupės susitikime puikų šansą iškovoti tris taškus turėjo Ukrainos rinktinė, svečiuose prieš turkus pirmavusi rezultatu 2-0. Andrejaus Ševčenkos kariauną į priekį buvo išvedę Andrejaus Yarmolenko bei Artiomo Kravetso įvarčiai.

Visgi, Ozanas Tufanas dar iki pertraukos rezultatą sušvelnino, o 81-ąją minutę lygiąsias nuo 11 metrų žymos išplėšė Hakanas Calhanoglu.

Tokiu pat rezultatu išsiskyrė ir D grupėje rungtyniaujančios Austrijos bei Velso ekipos. Pirmosios gretose išsiskyrė dubliu pasižymėjęs Marko Arnautovičius, o valams įvartį pelnė Joe Allenas. Antrojo pastarosios rinktinės įvarčio autoriumi tapo austrų gynėjas Kevinas Wimmeris.