PČ atranka: ispanai išsigelbėjo Sakartvele, italai iškovojo antrąją pergalę © AFP nuotr.

Sekmadienį sužaistas visas šūsnis atrankos į 2022 pasaulio čempionatą Europos zonos rungtynių.

Dramatišką pergalę B grupėje iškovojo ispanai, kurie išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Sakartvelo rinktinę.

Šeimininkai ispanams sudavė smūgį 44-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Khvicha Kvaratskhelia.

Rezultatą svečiai išlygino 56-ąją minutę po Ferrano Torreso įvarčio.

Pergalę ispanai išplėšė tik per teisėjo pridėtą laiką, o komandos herojumi tapo Dani Olmo.

Ispanija B grupėje kol kas užima antrąją vietą ir nusileidžia dvi pergales iškovojusiai Švedijai.

Prieš išvyką į Lietuvą pergalę iškovojo italai, kurie išvykoje 2:0 susitvarkė su bulgarais.

Svečiai į priekį išsiveržė 43-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Andrea Belotti.

Italų pergalę 82-ąją minutę įtvirtino Manuelis Locatelli.

Į Lietuvą italai atvyks būdami C grupės lyderiai.

Kazachstanas 0:2 Prancūzija

Albanija 0:2 Anglija

Danija 8:0 Moldova

Armėnija 2:0 Islandija

Austrija 3:1 Farerų Salos

Izraelis 1:1 Škotija

Kosovas 0:3 Švedija

Šiaurės Makedonija 5:0 Lichtenšteinas