PČ atranka: čempionai startavo lygiosiomis, Belgija susitvarkė su Velsu © Imago-Images nuotr.

Trečiadienį startavo atrankos į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą varžybos.

D grupėje savo pasirodymą pradėjo dabartiniai pasaulio čempionai prancūzai, kurie pirmosiose rungtynėse namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Ukraina.

Šeimininkus į priekį 19-ąją minutę išvedė Antoine'as Griezmannas.

Ukrainiečiai rezultatą išlygino 57-ąją minutę, kuomet kamuolį į savo vartus nukreipė Prancūzijos rinktinės gynėjas Presnelis Kimpembe.

E grupėje pergalingai startavo Belgijos rinktinė, kuri namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su Velso futbolininkais.

Svečiams rungtynės prasidėjo itin sėkmingai ir Velso rinktinė pirmavo po 10-ąją minutę Harry Wilsono tikslaus smūgio.

Rezultatą jau 22-ąją minutę puikiu smūgiu išlygino Kevinas De Bruyne, o dar po šešių minučių šeimininkus į priekį išvedė Thorganas Hazardas.

Belgų pergalę 73-ąją minutę įtvirtino 11 metrų baudinį realizavęs Romelu Lukaku.

Turkija 4:2 Nyderlandai

Slovėnija 1:0 Kroatija

Kipras 0:0 Slovakija

Estija 2:6 Čekija

Suomija 2:2 Bosnija ir Hercogovina

Gibraltaras 0:3 Norvegija

Latvija 1:2 Juodkalnija

Malta 1:3 Rusija