PČ atranka: anglai nesugebėjo įveikti vengrų, C. Ronaldo pelnė „hat-tricką“ į Liuksemburgo vartus © „Reuters“ nuotr.

Antradienį tęsėsi 2022 FIFA pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos kovos.

Taškus namuose prarado Anglijos rinktinė, kuri tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su vengrais.

Vengrai šiame mače pirmavo po to, kai 11 metrų baudinį 24-ąją minutę realizavo Rolandas Sallai.

Rezultatą 37-ąją minutę išlygino Johnas Stonesas.

Antrajame kėlinyje komandoms įvarčių pasiekti nebepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.

Kitose rungtynėse lengvą pergalę iškovojo portugalai, namuose net 5:0 sutriuškinę Liuksemburgo futbolininkus.

Tris įvarčius, du iš jų nuo 11 metrų žymos, nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo, po sykį pasižymėjo Bruno Fernandesas ir Joao Palhinha.

Kazachstanas 0:2 Suomija

Bulgarija 2:1 Šiaurės Airija

Danija 1:0 Austrija

Farerų Salos 0:1 Škotija

Izraelis 2:1 Moldova

Kosovas 1:2 Sakartvelas

San Marinas 0:3 Andora

Serbija 3:1 Azerbaidžanas