PČ atrankos rungtynėse Ukraina susitvarkė su Škotijos pasipriešinimu © JumpStory nuotr.

Dėl karo Ukrainoje kovo mėnesį buvo nukeltos 2022 m. pasaulio čempionato atrankos rungtynės tarp Ukrainos ir Škotijos futbolininkų. Tačiau šis susitikimas pagaliau įvyko Birželio 1 dienos vakarą ir jame ukrainiečiai iškovojo nelengvą pergalę prieš škotus rezultatu 3:1.

Pirmame kėlinyje didžiąją dalį pavojingų progų sukūrė Ukrainos futbolininkai ir jau 33 minutę pastarieji pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Andryi Yarmolenko technišku smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir rezultatas tapo 1:0.

Antrą kėlinį Ukrainos futbolininkai pradėjo puikiai ir jau 49 minutę padvigubino savo persvarą. Po Oleksandro Karavaevo aukšto perdavimo, smūgiu galva pasižymėjo Romanas Yaremchukas.

Vis gi, praleidę antrą įvartį škotai pradėjo regzti pavojingesnes atakas ir 79 minutę sugebėjo rezultatą sušvelninti. Dėl grubios Ukrainos rinktinės vartininko Georgi Bushchano klaidos pasižymėjo Callumas McGregoras.

Tačiau, 90+5 minutę visus klausimus rungtynėse išsprendė po keitimo pasirodęs Artemas Dobrykas, kuris užtikrintu smūgiu pelnė trečiąjį savo ekipos įvartį.

Dabar Ukrainą nuo pasaulio čempionato skiria vienas barjeras – Velso rinktinės futbolininkai. Susitikimas tarp ukrainiečių ir valų vyks birželio 5 dieną.