P.Bento: prieš JAV turime laimėti, nes kitu atveju krausimės lagaminus

Portugalijos rinktinės treneris Paulo Bento prieš akistatą su JAV tikisi tik pergalės, nes kitoks scenarijus jų netenkina.

Portugalai pirmas pasaulio čempionato grupių etapo rungtynes pralaimėjo vokiečiams, o dar viena nesėkmė jiems reikštų pasitraukimą iš Brazilijos.

P.Bento treniruojamai komandai nepadės gynėjai Pepe, Fabio Coentrao ir puolėjas Hugo Almeida, tačiau apie traumas strategas negalvoja ir ragina visą dėmesį sutelkti į žaidimą.

"Nekalbėkime apie žaidėjus, kurie negalės mums padėti ir galvokime apie patį žaidimą. Situacija yra tokia, kad turime laimėti, nes kitu atveju važiuosime namo. Lygiosios mūsų taip pat netenkina", - pasakojo P.Bento.

"Manau, kad galime laimėti ir žaidėjai tiki savo jėgomis. Viskas priklausys tik nuo jų pačių. Jei žaisime komandiškai ir kontroliuosime kamuolį, tuomet galime laimėti šias rungtynes", - pridūrė 45-erių metų portugalas.

Taip pat P.Bento reikalauja, kad Portugalija nebūtų laikoma vieno Cristiano Ronaldo komanda: "Nuo darbo pradžios rinktinėje pasakiau, kad nenoriu visos atsakomybės užkrauti ant Ronaldo pečių. Taip, jis yra geriausias futbolininkas pasaulyje, tačiau jam turi padėti ir kiti, nes vieno žaidėjo komanda laimėti negali."

Portugalijos ir JAV rinktinių akistata įvyks šiandien 1 val. nakties.