Pats sau įmušti sutrukdęs C. Ronaldo šventė pergalę prieš "Lazio"

Antrajame „Serie A“ ture ir vėl visos akys nukrypo į Cristiano Ronaldo. Vis dėlto portugalas ir antrose Italijos pirmenybių rungtynėse pasižymėti nesugebėjo.

Nepaisant to, jo atstovaujama Turino „Juventus“ 2:0 įveikė „Lazio“ ekipą ir iškovojo dar tris taškus.

Italijos čempionai į priekį išsiveržti galėjo jau 19-ąją minutę, tačiau Sami Khedira smūgiavo į išorinę virpsto dalį ir kamuolys vartų tinkle neatsidūrė.

Vis dėlto jau po 11 minučių puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų „Lazio“ vartininką nuginklavo Miralemas Pjaničius, kuris išvedė „Juventus“ komandą į priekį.

Po šio epizodo situacija kiek aprimo, tačiau 71-ąją minutę C. Ronaldo pats sau susikūrė itin gerą progą pasižymėti.

Portugalas, atrodo, iš niekur gavo erdvės smūgiui ir tik gera Thomaso Strakosha reakcija išgelbėjo „LAzio“ ekipą.

Vis dėlto po kelių minučių jau ir „Lazio“ vartininko buvo maža. Prie „Lazio“ vartų Joao Cancela iš dešinio krašto atliko idealų perdavimą į baudos aikštelę ir ten C. Ronaldo beliko kamuolį pasiųsti į vartus. Vis dėlto jam šiek tiek sutrukdė tiek vartininkas, tiek jis pats.

Portugalo silpnas smūgis atsimušė jam pačiam į kulną, tačiau laiku ir vietoje buvęs Mario Mandžukičius pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir padvigubino savo ekipos persvarą.

Nors C. Ronaldo lieka be įvarčio „Juventus“ gretose, jis jau įsirašė rezultatyvų perdavimą.

„Juventus“ 2:0 „Lazio“
30‘ [1-0] M. Pjanič
75‘ [2-0] M. Mandžukič