Paskutiniu aštuntfinalio dalyviu tapo "Austria" © Eurofootball.lt
Atidėtomis UEFA taurės rungtynėmis sekmadienį pasibaigė šešioliktfinalio varžybos ir paaiškėjo paskutinis aštuntfinalio dalyvis - juo tapo Vienos "Austria" klubas, įveikęs Bilbao "Athletic".

Dėl itin prastų oro sąlygų pirmasis komandų susitikimas buvo nukeltas savaite vėlesniam laikui, ir kadangi tuo metu jau vyko atsakomosios rungtynės, antroji "Austria" ir "Athletic" dvikovą buvo nukelta į sekmadienį.

Kadangi pirmame mače Austrijoje įvarčių įmušta nebuvo, poros nugalėtojas turėjo išaiškėti Bilbao miesto "San Mames" stadione. Aikštės šeimininkai 20 minutę pirmavo po Francisco Yeste įmušto 11 metrų baudinio, tačiau Liboro Sionko įvarčiai 35 ir 70 minutėmis lėmė gana netikėtą svečių pergalę.

Aštuntfinalyje "Austria" klubo laukia dar vienas varžovas iš Ispanijos - šį kartą austrams teks rungtyniauti prieš "Real Zaragoza". Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 10-ąją, o antrosios kovo 16-17 dienomis. Ketvirtfinalio burtai bus traukiami kovo 18-ąją, tuo tarpu taurės finalas gegužės 18 dieną vyks Lisabonoje.