Paskutiniai į ketvirtfinalį žengė "Kaunas" ir "Ekranas" © Eurofootball.lt
LFF taurės turnyre sekmadienį dvejomis rungtynėmis baigėsi aštuntfinalio varžybos. Intrigos paskutiniuose mačuose praktiškai nebuvo - savo varžovus pirmuose susitikimuose sutriuškinę "Ekranas" ir "Kaunas" atsakomosiose rungtynėse iškovojo pergales ir užtikrintai patkeo į ketvirtfinalį.

Šalies čempionas Panevėžio "Ekranas" pirmame mače žemesnės lygos Pakruojo "Kruoją" buvo sutriuškinęs net 7-0, o atsakomosiose rungtynėse varžovų aikštėje laimėjo kuklesne dviejų įvarčių persvara. Pirmąjį įvartį jau trečią rungtynių minutę įmušė gynėjas Gediminas Paulauskas, o antrąjį pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Vitalijus Kavaliauskas.

Palangoje didesnių vilčių po pralaimėjimo rezultatu 3-0 pirmose rungtynėse nebeturėję "Šiauliai" susitiko su "Kauno" ekipa ir dar kartą patyrė nesėkmę. Tris greitus įvarčius per 11 antro kėlinio minučių kauniečių gretose įmušė Ilgizas Fattakhovas, Gvidas Juška ir Andrius Velička, o paguodos įvartį "Šiauliams" 68 minutę pelnė Gediminas Butavičius.

Taigi į LFF taurės ketvirtfinalį pateko visi aštuoni "A lygos" klubai - iš turnyro pasitraukti turėjo tik jau minėti "Šiauliai" ir "Šilutė", kurie buvo suporuoti su kitomis aukščiausios lygos ekipomis. Ketvirtfinalio burtai bus traukiami rytoj, kovo 27 dieną, 13:00 Kauno futbolo manieže.

Sekmadienio rezultatai

Pakruojo miesto stadionas, 200 žiūrovų.
Teisėjas - Saulius Atmanavičius.
Pakruojo "Kruoja" 0 - 2 Panevėžio "Ekranas"
(Pirmos rungtynės 0-7, bendras rezultatas 0-9)
3` [0 - 1] Gediminas Paulauskas
45` [0 - 2] Vitalijus Kavaliauskas

Palangos žiemos aikštė, 100 žiūrovų
Teisėjas - Edmungas Gaigalas.
"Šiauliai" 1 - 3 FBK "Kaunas"
(Pirmos rungtynės 0-3, bendras rezultatas 1-6)
52` [0 - 1] Ilgiz Fattakhov
56` [0 - 2] Gvidas Juška
63` [0 - 3] Andrius Velička
68` [1 - 3] Gediminas Butavičius