Paskutinės F. Totti rungtynės vainikuotos sidabru, "Crotone" lieka "Serie A" (VIDEO)

Šiandien sužaisti paskutinieji Italijos čempionato susitikimai.

Nieko nelėmusioje akistatoje "Milan" pralaimėjo "Cagliari" futbolininkams, tačiau vis tiek finišavo šeštojoje vietoje ir pateko į UEFA Europos lygos atranką.

Čia nugalėtojus į priekį dar 17-ąją minutę išvedė Joao Pedro, bet Gianlucai Lapadulai realizavus 11 metrų baudinį pergalę tik pačioje mačo pabaigoje išplėšė Fabio Pisacane.

Tuo tarpu paskutinės "Roma" legendos Francesco Totti rungtynės baigėsi "Serie A" sidabru, nes sostinės ekipa savų sirgalių akivaizdoje palaužė "Genoa" vienuolikę.

Svečiai trumpą laiką pirmavo po ankstyvo Pietro Pellegri įvarčio, bet Edinas Džeko pusiausvyrą atstatė 10-ąją minutę.

Rezultatas 1-1 nesikeitė daugiau nei valandą, o minėtasis Totti aikštėje pasirodė po pertraukos. Jam šventę bandė sukurti iš pradžių "giallorossi" į priekį išvedęs Daniele De Rossi, bet po kelių minučių vėl lygybę atstatė Darko Lazovičius, o dar po kelių akimirkų jis galėjo įmušti dar kartą, tačiau nepasižymėjo net atsidūręs vienas prieš "Roma" vartininką.

Šia sėkme pasinaudoję sostinės futbolininkai kilo į lemiamą šturmą, kuris galiausiai virto tiksliu Diego Perotti smūgiu bei antrąja vieta.

Lygiosios būtų nustūmusios sostinės komandą į trečiąją poziciją, nes ją užėmęs "Napoli" išvykoje šventė pergalę prieš Genujos "Sampdoria".

Čia vyko taip pat įdomi kova, o Pietų Italijos vienuolikę į pergalę atvedė etatiniai jos įvarčių mušėjai Driesas Mertensas, Lorenzo Insigne, Marekas Hamšikas bei Jose Callejonas.

Vakare vyko dar kelerios rungtynės.

"Crotone" futbolininkai namuose netikėtai įveikė Romos "Lazio". Tai jiems leido aplenkti "Empoli" klubą bei išlikti aukščiausiame šalies divizione.

Nugalėtojus į priekį 14-ąją minutę išvedė Andrea Nalini, o kėliniui neįpusėjus persvarą padvigubino Diego Falcinelli.

Sostinės ekipa nepasidavė ir atgaivino savo viltis atsitiesti jau po kelių akimirkų, kai nuo 11 metrų žymos įmušė Ciro Immobile, tačiau  prieš pat pertrauką iš aikštės pašalintas gynėjas Bastosas viską sugadino.

Kiekybinį pranašumą turėjusiam "Crotone" dar vieną įvartį pelnė Nalini ir jie galutinai užsitikrino tris taškus.

Pagrindinis šios ekipos oponentas "Empoli" pralaimėjo jokių vilčių išlikti seniai nebeturėjusiam "Palermo". Tuo tarpu "Lazio" po šios nesėkmės sezoną baigė penktojoje vietoje, į priekį praleisdamas Bergamo "Atalanta".

"Cagliari" 2 - 1 "Milan"
[1-0] 17' Joao Pedro
63' Carlos Bacca ("Milan") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-1] 72' Gianluca Lapadula (iš 11 metrų baudinio)
75' Gabriel Paletta ("Milan") pašalintas iš aikštės

[2-0] 22' Diego Falcinelli
[2-1] 26' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)
42' Bastos ("Lazio") pašalintas iš aikštės
[3-1] 60' Andrea Nalini

"Fiorentina" 2 - 2 "Pescara"
[0-1] 15' Gianluca Caprari
38' Federico Chiesa ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės
[0-2] 65' Jean-Christophe Bahebeck
[1-2] 66' Riccardo Saponara
[2-2] 85' Matias Vecino

"Inter" 5 - 2 "Udinese"