Paskutinės apšilimo rungtynės septynioms komandoms © Eurofootball.lt
Pasiruošimas Europos čempionatui pasiekė kulminaciją. Šiandien septynios rinktinės sužaidė paskutines draugiškas apšilimo rungtynes. Įspūdingiausią pergalę iškovojo Anglija, Olandija suklupo jau antrą kartą šį mėnesį, Kroatija įveikė kitą Euro-2004 dalyvę Daniją, Švedija nesunkiai nugalėjo Lenkiją. Pergales prieš nelabai galingus varžovus iškovojo Portugalija ir Ispanija.

Anglija - Islandija 6 - 1
25' %p01988 [1 - 0]
27', 38' %p02129 [2 - 0, 3 - 0]
42' Heidar Helguson [3 - 1]
57', 76' %p01907 [4 - 1, 6 - 1]
68' %p01984 [5 - 1]

Anglijos rinktinė paskutiniame mače prieš Euro-2004 sužaidė įspūdingai ir iškovojo didžiausią pergalę per laikotarpį, kuriame komandą treniruoja švedas Svenas Goranas Erikssonas. Savo komandą į priekį įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė Lampardas, netrukus dar du kartus pasižymėjo vunderkindas Rooney, o kėlinio pabaigoje galva po kampinio Helgusonas sušvelnino skirtumą. Per pertrauką Erikssonas atliko net devynis keitimus, tačiau Anglija toliau dominavo. Du kartus įmušė Vasselas, vieną kartą pasižymėjo Bridge'as. Po rungtynių anglų treneris džiaugėsi, kad skirtingai nei prieš Pasaulio čempionatą, jo komanda yra geroje formoje, yra gera atmosfera ir nėra rimtų traumų.

Danija - Kroatija 1 - 2
27' Tomislav Sokota [0 - 1]
40' Ivica Olic [0 - 2]
56 Ebbe Sand [1 - 2]

Švedija - Lenkija 3 - 1
42' %p02542 [1 - 0]
54' Andreas Jakobsson [2 - 0]
72' %p01911 [3 - 0]
90' Damian Gorawski [3 - 1]

Olandija - Airija 0 - 1
45' Robbie Keane

Portugalija - Lietuva 4 - 1

Ispanija - Andora 4 - 0
24' %p00930
45' %p00185 iš 11m. baudinio