Paskirti lemiamų Euro-2004 rungtynių arbitrai © Eurofootball.lt
Europos futbolo asociacija (UEFA) pranešė, kad Euro-2004 finalui, vyksiančiam liepos 4 dieną Lisabonos Da Luz stadione, teisėjaus arbitrų brigada iš Vokietijos.

Aikštės teisėju bus Markusas Merkas, o jo asistentais - tautiečiai Christianas Schräeris ir Janas-Hendrikas Salveris. Šiame Europos čempionate ši komanda jau dirbo Prancūzijos ir Anglijos bei Švedijos ir Danijos mačuose.

"Man tai yra puiki asmeninė akimirka ir aš ja mėgausiuos, nes dėl jos dirbau ilgai ir sunkiai. Ne kiekvienas teisėjas gali nueiti taip toli, kaip ši grupė arbitrų Portugalijoje. Laikau tai didele garbe ir privilegija." - džiaugėsi paskyrimu vokietis.

42 metų Merkas, kurio tikroji profesija yra dantisto, prieš ketverius metus teisėjavo Euro-2000 pusfinalyje tarp Italijos ir Olandijos. Praėjusiais metais Merkui buvo patikėtas UEFA Čempionų lygos finalo susitikimas tarp "Milan" ir "Juventus".

Tuo tarpu Euro-2004 pusfinaliuose teisėjaus Švedijos ir Italijos arbitrai: Olandijos-Portugalijos rungtynėse aikštėje bus Andersas Friskas su asistentais Kennethu Peterssonu ir Peteriu Ekströmu, o Graikijos-Čekijos mače - Pierluigi Collina su Marco Ivaldžiu ir Narcisu Pisacreta.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...