Pasaulio klubų taurės pusfinalyje - istorinis įvykis (VIDEO) (9)

Pasaulio klubų taurės pusfinalyje - istorinis įvykis (VIDEO)

Trečiadienį paaiškėjo pirmasis Pasaulio klubų taurės finalo dalyvis.

Osakoje (Japonijoje) vykusiame mače Kašimos "Antlers" 3:0 sutriuškino "Atletico National", o pirmasis įvartis amžiams pateko į futbolo istoriją.

Rungtynių teisėjas Viktoras Kassai nusprendė pasinaudoti VAR peržiūros sistema ir išsiaiškinti, ar varžovai neprasižengė prieš baudos aikštelėje nukritusį japonų ekipos futbolininką.

Galiausiai vengras nusprendė skirti 11 metrų baudinį į "National" vartus.

"Antlers" varžovai paaiškės rytoj, kai kitame pusfinalyje varžysis Madrido "Real" su "CF America" ekipos.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Haha, prasta ideja. Isivaizduokit barcos cigonai kokie losia. gi po kiekvieno ju nerimo reiktu eit realiai ir ziuret pakartojimus. Aisku tokiu atveju po 15min aikstej liktu ter stegenas su kokiu messiu tik, nes kiti jau red cardus pasigave uz nerimus butu

• 12
  • kvedaras

pirmas vinis i futbolo karsta.Sumazeja rungtyniu tempas,nesamones vyksta nes net su TV vistiek sikart suklydo.Pliusas kad ziurovai gali nueiti i tualeta pasikti

• 4
  • to kvedraras

kur suklydo? kad aiskiai ant kojos uzmyne beganciam zaidejui?

• 3
  • L3
    GetCancer

tokiu perziurejimai pastoviai turetu but ir nereiktu nesamoningu linijos technologiju..

tu bent žinai ką duoda linijos technologija??? 😀 gal pasiaiškint biški.

• 3
  • L3

jau įsivaizduoju kai per kokį El clasico, Milano, Romos derby ar EPL kokį karštą mačą kur nuolat vyksta tokie mini stumdymaisi ir panašiai, teisėjas kas 5 min stabdo ir stovi prie tv minutę 😀

• 2
  • zabediejus

as tai galvoju kad tris perziuras vienai komandai per varzybas butu galima padaryt ir viskas,nes kitaip tai varzybos truktu 4valandas

• 0
  • apl

nu cia tai pieva konkreti isivaizduokit koki maca kur laksto 20 buivolu ir pastovei vienas kita dubasina, tai sita maca ziuretume 8 valandas su visais laiko stabdymais ir ivykiu perziurom