K. Havertzo įvartis lėmė „Chelsea“ triumfą klubų Pasaulio taurėje © JumpStory nuotr.

Po nesėkmingo bandymo 2012 metais, Londono „Chelsea“ vis dėl sugebėjo triumfuoti Pasaulio klubų taurėje 2022 metais.

Šių metų klubų taurės finale „Chelsea“ 2:1 po pratęsimo įveikė San Paulo „Palmeiras“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nekrito, o antrajame komandos apsikeitė įvarčiais. 55-ąją minutę antrose rungtynėse iš eilės įvartį pelnė Romelu Lukaku, o 64-ąją tiksliu smūgiu nuo 11 m žymos atsakė Raphaelis Veiga po to, kai Thiago Silva sužaidė ranka baudos aikštelėje.

Visgi per pratęsimą lemiamas įvartis buvo Kai'aus Havertzo, kuris lemiamą įvartį pelnė ir Čempionų lygos finale praeitą sezoną.

Baudos aikštelėje šįkart ranka sužaidė jau „Palmeiras“ žaidėjas Luanas ir baudinį realizavo talentingasis vokietis.

„Chelsea“ tapo trečiasis Anglijos klubas, kuris iškovojo šią taurę. Kiti klubai yra „Liverpool“ ir „Manchester United“.