Pasaulio futbolo čempionatas: Argentina – Saudo Arabija (tiesiogiai) © AFP nuotr.

12 val. startuos pasaulio futbolo čempionato C grupės batalijos.

Viena iš čempionato favoričių Argentina susitiks su Saudo Arabijos rinktine.

Tiesiogiai šių ekipų susitikimą transliuos LRT bei lrt.lt.

Per pastarąjį mėnesį Saudo Arabija sužaidė net 5 draugiškas rungtynes. 1:0 pavyko įveikti Šiaurės Makedoniją bei Islandiją. 1:1 buvo sužaista lygiosiomis su Panama ir Albanija, o galiausiai 0:1 teko pripažinti Kroatijos pranašumą.

Argentina prieš čempionatą 5:0 sutriuškino Jungtinius Arabų Emyratus.

Rungtynių eiga:

Pirmąjį kėlinį argentiniečiai pradėjo itin pavojingu Lionelio Messi smūgiu, kurį atrėmė Mohammedas Al-Owaisas.

Visgi PSG puolėjas gavo progą pasižymėti 10-ąją minutę, kuomet buvo skirtas 11 m baudinys už pražangą baudos aikštelėje prieš Leandro Paredesą. Argentinos rinktinės lyderis nesunkiai nuginklavo varžovų vartininką.

29-ąją minutę Lautaro Martinezas buvo arti to, kad padvigubintų rezultatą, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota minimali nuošalė.

Argentiniečiai net tris kartus per kėlinį pasižymėjo iš nuošalės, tuo tarpu Saudo Arabija varžovų vartams rimčiau taip ir nepagrasino.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą netikėtai išlygino Saudo Arabija po Saleho Al-Shehri įvarčio.

Dar labiau netikėta buvo, kad 53-ąją minutę „žalieji“ įgijo pranašumą. Pusę Argentinos gynybos suklaidinęs Salemas Al-Dawsari nuginklavo Emiliano Martinezą.

Po Saudo Arabijos išsišokimo Argentina buvo arti išlyginamojo įvarčio, kuomet nuo Nicolaso Tagliafico atšokusį kamuolį atlaikė Mohammedas Al-Owaisas.

Vėliau „žalieji“ kartą turėjo išmušti kamuolį nuo savų vartų linijos, o Messi turėjo šansą realizuoti baudos smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Dar labiau argentiniečiai varžovų vartams nepagrasino ir viskas baigėsi netikėta Saudo Arabijos pergale.