Pasaulio čempionato bronzos medaliais pasidabino Kroatijos futbolininkai © CHINE NOUVELLE/SIPA nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame pasaulio futbolo čempionato mažojo finalo rungtynėse Kroatija rezultatu 2:1 palaužė Maroko futbolininkus.

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo pelnydamos po vieną greitą įvartį. 7 minutę kroatus į priekį smūgiu galva išvedė Joško Gvardiolas, o vos už keletos minučių rezultatą išlygino marokietis Achfranas Dari.

Pergalingas mačo įvartis krito 42 minutę. Puikiu smūgiu nuo dešiniojo virpsto oponentų vartininką nuginklavo kroatas Mislavas Orsičius.

Likusioje rungtynių eigoje marokiečiai nerado savyje jėgų dar kartą išlyginti rezultatą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Gruodžio 18 dieną, 17:00 valandą Lietuvos laiku vyks pasaulio futbolo čempionato finalas, kuriame susitiks Argentinos ir Prancūzijos rinktinės. Lietuvoje sirgaliai šį sustikimą galės stebėti per LRT televiziją.