Pasakiški J.Matos įvarčiai "Man Utd" klubui atnešė pergalę prieš "Liverpool", "Chelsea" išvykoje turėjo vargo (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaisti paskutiniai trys 30-ojo turo susitikimai.

Pirmasis ir daugiausiai dėmesio sulaukęs susitikimas įvyko "Anfield" stadione, kur savo žiūrovų palaikomas "Liverpool" susigrūmė prieš "Manchester United". "Raudonųjų" dvikova pažymėta itin greita raudona kortele, puikiais įvarčiais ir "Man Utd" pergale.

Rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau maždaug po 10 minučių iniciatyvą perėmė "raudonieji velniai". Louiso van Gaalo auklėtiniai dominavo ir "Liverpool" aikštės pusėje kontroliavo kamuolį.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė - 14-ąją minutę puikų perdavimą iš Anderio Herreros sulaukęs Juanas Mata tiksliu smūgiu nuginklavo Simono Mignolet ginamus vartus.

Po praleisto įvarčio "raudonieji" nerodė jokių gero žaidimo ženklų. Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą Adamas Lallana turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau anglas nepataikė į vartus, kai jam tikslų perdavimą atliko Danielis Sturridge'as.

Kitos 45 minutės prasidėjo tikra katastrofa šeimininkams. Į aikštę po pirmojo kėlinio žengė Stevenas Gerradas, tačiau futbolininkas jau pirmos atakos metu sugebėjo užsidirbti raudoną kortelę ir nesužaidęs nei minutės paliko aikštę.

Šiuo pranašumu "Man Utd" pasinaudojo ir 59-ąją minutę padidino persvarą. Angelis Di Maria perkėlė kamuolį per Anglijos vicečempionų žaidėjų galvas, o pirmas prie kamuolio suskubęs J.Mata pademonstravo savo meistriškumą ir dar kartą nuginklavo S.Mignolet.

Per likusį laiką Mančesterio ekipai nepavyko pelnyti daugiau įvarčių, tačiau 69-ąją minutę intrigą buvo sugrąžinęs Danielis Sturridge'as, iš aštraus kampo kamuolį pasiuntęs į Davido De Gea ginamus vartus. Pačioje mačo pabaigoje galutinį tašką galėjo padėti Wayne'as Rooney, bet puolėjas nerealizavo 11 metrų baudinio ir "raudonieji velniai" tenkinosi pergale rezultatu 1-2.

Ši pergalė "Man Utd" klubui yra labai svarbi kovojome dėl kelialapio į kitų metų UEFA Čempionų lygą. L.van Gaalo auklėtiniai žengia ketvirtoje vietoje ir nuo "Liverpool" atitrūko iki 5 taškų.

Kitose rungtynėse "Hull City" namuose susigrūmė su Londono "Chelsea" klubu. Po atkaklios kovos Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 2-3 nugalėjo šeimininkus.

9-ąją minutę "Chelsea" jau pirmavo dviejų įvarčių pranašumu, kai po sykį pasižymėjo Edenas Hazardas ir Diego Costa. Vis dėlto vos per dvi minutes rezultatas tapo lygus, kai po įvartį 26-ąją ir 28-ąją minutėmis pelnė Ahmedas Elmohamady ir Abelis Hernandezas.

Antrajame kėlinyje "mėlynieji" dominavo, tačiau "Hull City" itin pavojingai kontratakavo ir turėjo puikių šansų laimėti. Galiausiai 77-ąją minutę po keitimo pasirodęs Loicas Remy nuginklavo varžovų vartininką ir tapo pergalingo įvarčio autoriumi.

Taip pat sunkią pergalę išvykoje pasiekė Liverpulio "Everton", rezultatu 1-2 įveikęs Londono "Queens Park Rangers" klubą.

"Liverpool" 1 - 2 "Man Utd"

14' [0 - 1] J.Mata

59' [0 - 2] J.Mata

69' [1 - 2] D.Sturridge

46' S.Gerrard ("Liverpool") pašalintas iš aikštės

90' W.Rooney ("Man Utd") nerealizavo 11m. baudinio

"Hull City" 2 - 3 "Chelsea"

3' [0 - 1] E.Hazard

9' [0 - 2] D.Costa

26' [1 - 2] A.Elmohamady

28' [2 - 2] A.Hernandez

77' [2 - 3] L.Remy

QPR 1 - 2 "Everton"

18' [0 - 1] S.Coleman

65' [1 - 1] E.Vargas

77' [1 - 2] A.Lennon

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2ka06v" allowfullscreen></iframe>