"Parma" penkių įvarčių dramoje palaužė "Torino" ekipą

Italijos "Serie A" pirmenybių šeštojo turo rungtynėse dramatišką pergalę namuose iškovojo "Parma", kuri namuose rezultatu 3:2 palaužė "Torino" futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 2-ąją minutę po Dejano Kulusevskio įvarčio, tačiau "Torino" rezultatą išlygino vos po dešimties minučių, kai pasižymėjo Cristianas Ansaldi.

Svečiai savo situaciją itin susikomplikavo 29-ąją minutę, kuomet baudos aikštelėje ranka sužaidė Bremeris, o teisėjas po VAR peržiūros skyrė 11 metrų baudinį, o "Torino" gynėjas prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę.

Tiesa, "Parma" auksiniu šansu nepasinaudojo - baudinio nerealizavo Gervinho.

"Torino" futbolininkai žaisdami mažumoje nesutriko ir 43-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Andrea Belotti.

Vis tik šeimininkai rezultatą išlygino jau per teisėjo kompensuotą pirmojo kėlinio laiką - kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Andreasas Corneliusas.

"Parma" pergalę išplėšė tik pačioje mačo pabaigoje, kuomet 88-ąją minutę sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo Roberto Inglese.