Paplūdimio futbolo rinktinės išbandymai Lenkijoje – pergalė ir pralaimėjimas

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį sužaidė du draugiškus susitikimus išvykoje su Lenkijos ekipa.

Išvyka pažymėta viena pergale ir vienu pralaimėjimu – šeštadienį lietuviai rungtynes laimėjo 4:2 (1:1, 2:1, 1:0), sekmadienį šeimininkai pasiekė revanšą ir laimėjo dvikovą 6:2 (1:2, 2:0, 3:0).

Pirmasis mačas lietuviams prasidėjo itin sėkmingai, mat jau antrą minutę po varžovų klaidos prie savų vartų svečius į priekį išvedė Elvinas Navickas. Visgi jau minutės rezultatas tapo lygus – 1:1.

Antrame kėlinyje lenkams buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau Audrius Plytninkas smūgiu iš toli vėl grąžino pusiausvyrą. Netrukus tas pats A. Plytnikas įmušė dar kartą ir lietuviai dar kartą išsiveržė į priekį (3:2).

Įpusėjus trečiam kėliniui A. Plytnikas įmušė trečiąjį savo įvartį, lietuviai atitrūko dar labiau (4:2) ir susikurtos persvaros iki dvikovos pabaigos nebepaleido, iškovodami pergalę.

Antroje dvikovoje lietuviai jau sužaidus pusę minutės turėjo vytis savo varžovus, mat praleidę ankstyvą įvartį jie atsilikinėjo 0:1. Visgi, rungtynėms įsibėgėjus, Mantas Makutunovičius tiksliu smūgiu rezultatą išlygino (1:1), o Jonas Lebedevas prieš pat pertrauką ir išvedė mūsiškius į priekį.

Antrasis kėlinys sėkmingesnis buvo Lenkijos ekipai – jo metu į lietuvių vartus krito du tikslūs smūgiai, tad prieš paskutines dvylika rungtynių minučių iniciatyvą jau turėjo lenkai, kurie pirmavo 3:2.

Paskutinio kėlinio metu Lenkija dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo pergalę 6:2.

Šios rungtynės skirtos pasiruošti Pasaulio paplūdimio futbolo čempionato atrankos varžyboms, kurios 2023 m. liepos 2–9 d. vyks Baku, Azerbaidžane.