„Panevėžys“ žengė į LFF taurės pusfinalį © fk-panevezys.lt nuotr.

Šiandien Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Telšių „Džiugu“. Šį susitikimą rezultatu 3:1 (0:1) laimėję panevėžiečiai pateko į turnyro pusfinalį.

Susitikimą Telšiuose aktyviau pradėjo svečiai, kurie jau pirmosiomis mačo minutėmis surengė dvi pavojingas atakas. Kiek vėliau žaidimas išsilygino. 12-ąją susitikimo minutę iš toli pavojingai smūgiavo „Džiugo“ legionierius iš Brazilijos Jeffersonas, bet kamuolys praskriejo šalia „Panevėžio“ komandos vartų.

Įpusėjus pirmajam kėliniui „Panevėžio“ persvara vėl tapo akivaizdi. Pavojingais smūgiais „Džiugo“ vartams grąsino Jeffrey Sarpongas ir Pijus Širvys, bet žaidėjams pritrūko tikslumo.

34-ąją mačo minutę telšiškiai išsiveržė į priekį. Už pražangą savo baudos aikštelėje prieš varžovą mačo arbitras į svečių ekipos vartus 11 metrų baudinį, kurį tiksliai realizavo Nasko Milevas. Poilsio ekipos išėjo „Džiugo“ komandai pirmaujant minimaliu skirtumu 1:0.

Iškarpt po pertraukos, 47-ąją rungtynių minutę, „Panevėžio“ komanda išlygino rezultatą. Iš baudos aikštelės ribų Jorge Elias stipriu smūgiu nepaliko jokių šansų aikštės šeimininkų vartininkui Mariui Paukštei – 1:1.

56-ąją susitikimo minutę Aukštaitijos sostinės ekipa turėjo fantastišką progą išsiveržti į priekį, bet ja nepasinaudojo. Po akimirkos jau vartų virpstas išgelbėjo šeimininkus nuo antrojo įvarčio.

Panevėžiečių šturmo „Džiugo“ futbolininkams atlaikyti nepavyko. Po Pijaus Širvio perdavimo J. Elias galva iš arti pasiuntė kamuolį į telšiškių vartus ir išvedė svečius į priekį.

Neprabėgus nė minutei rezultatas tapo jau 3:1 „Panevėžio“ naudai. Tiksliu smūgiu pasižymėjo P. Širvys. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė. FK „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1 ir pateko į LFF taurės pusfinalį.

Kas taps „Panevėžio“ komandos varžove LFF taurės pusfinalyje, paaiškės kai kiti kolektyvai sužais ketvirtfinalio susitikimus ir bus ištraukti burtai. Kitose ketvirtfinalio porose susitiks Kauno rajono FK „Garliava“ – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“, Plungės „Babrungas“ – FA „Šiauliai“.

Susitikimą su „Džiugu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo (65 min.Rafaelis Floro), Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Pijus Širvys, Chrysovalantis Kozoronis (46 min. Domantas Antanavičius), Tautvydas Eliošius, Eligijus Jankauskas, Jeffrey Sarpongas (65 min. Ernestas Veliulis), Elivelto (72 min. Žygimantas Baguška), Joge Elias (65 min. Antonio Kapnidis).

Šį šeštadienį „Džiugas“ ir „Panevėžys“ susitiks dar kartą. Komandos Telšiuose žais Lietuvos A lygos čempionato rungtynes.