„Panevėžys“ vėl smigo į A lygos dugną © Pauliaus Židonio nuotr.

„TOPsport A lygoje“ „Kauno Žalgiris“ po beveik ketverių metų pertraukos svečiuose įveikė „Panevėžį“. 23-iojo turo dvikovoje žalgiriečiai įrodė savo pranašumą rezultatu 2:1 (1:1).

Mačo pradžia šeimininkams susiklostė puikiai – 4-ąją minutę po Cheikhou Diengo perdavimo pasižymėjo Noelis Mbo. 25-erių puolėjui tai buvo ketvirtasis įvartis šiame sezone.

Panevėžiečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau svečiai nubėgo į kontrataką ir 29-ąją minutę po Artūro Dolžnikovo perdavimo pasižymėjo Filipas Dangubičius. Kėlinio pabaigoje du gerus šansus turėjo N. Mbo, jo smūgius, kaip ir Lucaso de Vegos bandymą, atrėmė Deividas Mikelionis.

Antrame kėlinyje komandos susikūrė mažiau grėsmingų epizodų. Vis dėlto 70-ąją Vilius Armanavičius realizavo baudinį, kai baudos aikštelėje ranka kiek anksčiau sužaidė Malcolmas Cacutalua. Po 4 minučių antrą geltoną kortelę „Kauno Žalgirio“ saugas Gratas Sirgėdas.

Per likusį laiką pavojingai galva atakavo Ch. Diengas, po keitimo aikštėje pasirodęs Linas Klimavičius taip pat nepasinaudojo savo galimybėmis.

„Kauno Žalgiris“ su 37 taškais rikiuojasi trečias, savo ruožtu, trečią kartą iš eilės pralaimėjęs „Panevėžys“ turi 21 tašką bei nusileido į 10-ąją vietą.