„Panevėžys“ pergalingai pradėjo Futsal sezoną

Lietuvos Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos dar dvejos pirmojo turo rungtynės. Vienose iš jų SFK „Panevėžys“ iškovojo pergalę namų arenoje, kurioje 4:1 nugalėjo ŠSPC „Radviliškį“.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo ne itin gerai. Svečiai pirmieji šiame mače pasižymėjo, o tai penktą minutę padarė „Radviliškio“ žaidėjas Deividas Dargužas.

„Panevėžys“ rezultatą išlyginti spėjo dar pirmajame kėlinyje, o tiksliau – prie to daugiau prisidėjo pati „Radviliškio“ komanda, kadangi 14 minutę į savo vartus kamuolį nukreipė vartininkas Aurimas Žirgulis.

Rezultatą „Panevėžys“ persvėrė jau tik įpusėjus antrajam kėliniui, o tai padarė Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris Sahibas Mammadovas.

Galiausiai „Panevėžio“ pranašumą galutinai užtvirtino Paulius Giedraitis, per kelias minutes įmušęs dublį, ir nepalikdamas varžovams vilčių pakovoti bent dėl taško.

Tuo metu anksčiau vykusiose rungtynėse Futsal A lygos čempionai „Kauno Žalgiris“ pamokė lygos naujokus „Širvintos – VGTU Vilkai“ žaidėjus, juos sutriuškindami net 14:0.

Per pirmąjį kėlinį Kauno komanda pelnė net 8 įvarčius, o antroje mačo pusėje užbaigė formalumus ir įmušė dar 6 įvarčius. Nugalėtojų gretose po „hat-tricką“ pelnė brazilai Kaique Melo, Wesley ir Marcelo. Dar du įvarčius pridėjo lietuvis Lukas Sendžikas, o po kartą pasižymėjo Arthuras, Albertas Voskunovičius ir Deividas Reimaris.

SFK „Panevėžys“ 4 : 1 ŠSPC „Radviliškis“

5’ [0 : 1] Deividas Dargužas

14’ [1 : 1] Aurimas Žirgulis (į savo vartus)

28’ [2 : 1] Sahib Mammadov

36’ [3 : 1] Paulius Giedraitis

38’ [4 : 1] Paulius Giedraitis

„Kauno Žalgiris“ 14 : 0 „Širvintos - VGTU Vilkai“

5’ [1 : 0] Kaique Melo

6’ [2 : 0] Wesley

6’ [3 : 0] Arthur

8’ [4 : 0] Marcelo

10’ [5 : 0] Wesley

11’ [6 : 0] Lukas Sendžikas

15’ [7 : 0] Lukas Sendžikas

16’ [8 : 0] Kaique Melo

25’ [9 : 0] Marcelo

30’ [10 : 0] Kaique Melo

34’ [11 : 0] Albert Voskunovič

34’ [12 : 0] Wesley

35’ [13 : 0] Marcelo

37’ Oskaras Kružikas („Širvintos - VGTU Vilkai“) – raudona kortelė

37’ [14 : 0] Deividas Reimaris