„Panevėžys“ nugalėjo „Šiaulius“ © rfs nuotr.

Lietuvos čempionas futbolo klubas „Panevėžys“ paskutiniosiose kontrolinėse rungtynėse nugalėjo FA „Šiauliai“. Marijampolės futbolo arenos manieže buvo pasiekta pergalė rezultatu 2:0 (1:0).

Praėjusio sezono medalininkų akistata buvo išties intensyvi. 18-ąją minutę „Panevėžys“ išsiveržė į priekį: po Jeffrey Sarpongo perdavimo Nika Kačarava atliko smūgį, po kurio varžovų vartininkas nesugavo kamuolio – proga pasinaudojo Mindaugas Grigaravičius.

Po 3 minučių FA „Šiauliai“ žaidėjas Donatas Kazlauskas turėjo gerą progą atstatyti pusiausvyrą, tiesa, panevėžiečius išgelbėjo Vytautas Černiauskas. Antrojo kėlinio pradžioje pastarasis taip pat turėjo darbo.

79-ąją minutę panevėžiečiai padvigubino pranašumą. Kasparas Dubra efektingu perdavimu asistavo Noeliui Mbo – puolėjui teliko iš arti pasiųsti kamuolį į pustuščius vartus. Pačioje susitikimo pabaigoje N. Mbo galėjo džiaugtis dubliu, bet jo bandymą atrėmė vartininkas.

„Panevėžio“ startinė sudėtis: Vytautas Černiauskas, Matijus Remeikis, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Mindaugas Grigaravičius, Jovanas Čadženovičius, Nicolasas Gorobsovas, Ernestas Veliulis, Federico Palaciosas, Jeffrey Sarpongas, Nika Kačarava.

Po keitimo aikštėje pasirodė: Edoardo Pompilio, Aironas Trakšelis, Domantas Vaičekauskas, Kwadwo Asamoah, Matas Pušnys, Nojus Lukšys, Ignas Venckus, Noelis Mbo.

Pirmoji oficiali artėjančio sezono akistata įvyks vasario 25 dieną, sekmadienį. Vilniaus „Sportimos“ manieže panevėžiečiai dėl „TOPsport LFF Supertaurės“ susigrums su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais, susitikimo pradžia – 18.15 val.