„Panevėžys“ įveikė ir „Sūduvą“ © fkpanevezys.lt nuotr.

„Optibet A lygoje“ ir toliau be kluptelėjimų žygiuoja lyderis „Panevėžys“, kuris džiaugėsi trečiąja pergale.

Tiesa, laimėjimas buvo sudėtingesnis negu ankstesni du – 3-iajame ture išvykoje 2:0 (1:0) buvo įveikta Marijampolės „Sūduva“.

Kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau susikurti pavojingų progų nesisekė. Savo ruožtu sūduviečiai bėgo į kontratakas ir po vienos jų pavojingą baudos smūgį atliko Oleksijus Zbunis – kamuolys skriejo virš vartų.

„Panevėžys“ vėl pasinaudojo sėkminga standartine situacija. 44-ąją minutę po pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Linas Klimavičius, pasižymėjęs antrame susitikime iš eilės.

Antroje mačo dalyje daugiau darbo turėjo Giedrius Zenkevičius – vartininkas atrėmė Ariagnerio Smitho bei Marko Benetos bandymus. Vis tik 82-ąją minutę jis nieko negalėjo padaryti, kai antrą įvartį pelnė oponento klaidą išnaudojęs Jeffrey Sarpongas.

„Panevėžio“ sąskaitoje – 9 taškai, o rimtą iššūkį metusi „Sūduva“ lieka su 3 taškais.