„Panevėžys“ ir „Riteriai“ vėl išsiskyrė taikiai © fk-panevezys.lt

Šįvakar FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato 14-ojo turo rungtynes namuose žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Abiejų komandų žaidėjai rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos. Jau 4-ąją mačo minutę svečiai surengė pavojingą išpuolį, bet Lajo Troare, būdamas dėkingoje padėtyje, nusprendė ne pats smūgiuoti, o atlikti perdavimą komandos draugui. Patikimai sužaidęs „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto pavojų likvidavo.

14-ąją rungtynių minutę jau šeimininkai surengė greitą ataką, bet Pauliaus Janušausko stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Riterių“ vartų virpsto.

35-ąją mačo minutę panevėžiečiai sukūrė puikią progą prie vilniečių vartų. Jorge Eliasas galva smūgiavo į viršutinį svečių ekipos vartų kampą, bet patikimai sužaidęs „Riterių“ vartininkas Tadas Simaitis šuolyje nukreipė kamuolį į kampinį.

Pirmajame kėlinyje abiejų ekipų vartininkai daug darbo neturėjo. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo ryžtingai nusiteikę. Įsiminė stiprus, bet nevisiškai tikslus P. Janušausko smūgis, o J. Eliasas galva smūgiuotą kamuolį nesunkiai sugavo „Riterių“ vartinintas T. Simaitis.

55-ąją susitikimo minutę svečiams pavyko išsiveržti į priekį. Angelis Lezama klastingai atliktu baudos smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

„Riterių“ ekipa pirmavo neilgai. Po trylikos minučių šeimininkams pavyko išlyginti rezyltatą. Svečiai suklydo savo aikštės pusėje ir tuo pasinaudojęs J. Eliasas iš arti tiksliai smūgiavo galva.

Per likusį laiką komandoms nepavyko pasižymėti. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.