„Panevėžys“ ir „Hegelmann“ išsiskyrė taikiai © alyga.lt nuotr.

Paskutiniajame „Optibet A lygos“ ture užfiksuotos ir atkaklios lygiosios. Permaingoje kovoje „Panevėžys“ ir Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ pasidalijo po du įvarčius.

Jau trečiąją rungtynių minutę krito pirmasis įvartis. Paulius Janušauskas iš tolimos distancijos sėkmingai perkėlė kamuolį per atsitraukusį vartininką – 1:0. Panevėžiečiai nemažino apsukų ir toliau stengėsi spausti varžovus jų aikštės pusėje. Net dvi puikias progas turėjo Jeffrey Sarpongas, viena jų baigėsi smūgiu į virpstą.

Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai, „Hegelmann Litauen“ taip pat suaktyvino savo puolimą. Tai iliustravo ir uždirbtas 11 metrų baudinys į Panevėžio ekipos vartus. Nauris Petkevičius 43-iąją minutę išlygino rezultatą (1:1).

Tačiau tai nebuvo pirmojo kėlinio pabaiga. J. Sarpongas įspūdingo grožio smūgiu per pridėtą laiką vėl išvedė Aukštaitijos klubą į priekį – 2:1.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, padidinti šeimininkų persvarą galėjo Eligijus Jankauskas, tačiau jo smūgis skriejo visai šalia varžovų vartų. Abi ekipos nevengė žaisti atviro futbolo, tad tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų netrūko pavojingų momentų.

80-ąją rungtynių minutę panevėžiečiai antrą kartą prasižengė savo baudos aikštelėje. N. Petkevičius ir vėl sužaidė užtikrintai – 2:2. Tai buvo 16-asis jaunojo puolėjo įvartis čempionate.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis. Aukštaitijos sostinės klubas užėmė ketvirtąją vietą ir antrą sezoną iš eilės iškovojo teisę žaisti UEFA Konferencijų lygos turnyre. „Hegelmann Litauen“su 53 taškais liko penktoje vietoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos