"Panevėžys" ir "Atlantas" išsiskyrė lygiosiomis

Lietuvos futbolo A lygos 27-ojo turo kovos finišavo atkaklia kova Panevėžyje.

Aukštaitijos sostinėje vietos „Panevėžys“ sužaidė įdomias rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“, kurios baigėsi rezultatu 1:1 (1:1).

Jau pačios pirmos atakos metu svečiai galėjo džiaugtis įvarčiu. Tiesa, po Bonfilscalebo Bimenyimanos perdavimo Darvydas Šernas smūgiavo nesėkmingai ir kamuolys skriejo greta virpsto.

Dar porą sykių savo komandą gelbėjo Rafaelis Broetto, tačiau vėliau šeimininkai kiek atkuto – ne vieną kartą Lukas Paukštė atremdavo oponentų smūgius. Vis dėlto 30-ąją minutę panevėžiečiams teko kapituliuoti.

Vytas Gašpuitis nesėkmingai sužaidė savo aikštės pusėje, o tuo pasinaudojęs D. Šernas perėmė kamuolį ir perdavė jį B. Bimenyimanai, kuris puikiai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Gana aštriai kėlinio viduryje žaidę panevėžiečiai netruko išlyginti rezultatą. 36-ąją minutę Aleksandro Jerkino efektingai muštas kamuolys atsimušė į virpstą bei atšoko tiesiai Patrikui Bordonui, kuris nukreipė jį į vartus.

Antrame kėlinyje aikštėje vyko atviras futbolas, tačiau nė viena komanda įvarčio nepelnė.

Paulius Janušauskas galingu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį, netrukus tą padarė po keitimo aikštėje pasirodęs Tadas Labukas, o vienos iš paskutinių atakų metu savo šansu apmaudžiai nepasinaudojo pirmame tarpusavio mače Panevėžyje žibėjęs Rafaelis Ledesma.