„Panevėžio“ ir „Sūduvos“ akistatoje stipresnė komanda nepaaiškėjo © alyga.lt nuotr.

Dviejų iš „Optibet A lygos“ favoritų tarpusavio akistatoje stipresnė komanda nepaaiškėjo – 10-ojo turo susitikime savo aikštėje žaidęs „Panevėžys“ be įvarčių 0:0 išsiskyrė su Marijampolės „Sūduva“.

Tai – jau antrasis mačas iš eilės, kai marijampoliečiai nesugebėjo atrakinti Panevėžio ekipos gynybos, mat pirmąjį tarpusavio susitikimą „Sūduva“ namuose pralaimėjo 0:1.

Sekmadienio rungtynės prasidėjo gana atviru žaidimu, abi komandos iškart ėmė ieškoti kelių link varžovų vartų, visgi šimtaprocentinių progų nesusikūrė nė viena pusė.

Vėliau žaidimas kiek aprimo ir veiksmas daugiausiai virė aikštės viduryje. Nepaisant to, kėliniui artėjant link pabaigos, bene geriausią šansą turėjo šeimininkų puolėjas Sebastianas Vasquezas, tačiau jo galingas šūvis iš baudos aikštelės prieigų sudrebino „Sūduvos“ vartų skersinį.

Po pertraukos nė viena komanda ir vėl neturėjo ryškios žaidybinės persvaros – abi komandos bandė ilgiau palaikyti kamuolį, tačiau nė vienai iš jų nepavyko iš to išpešti kažko apčiuopiamo.

Kitame ture „Panevėžys“ keliaus į Telšius ir rungtyniaus su vietos „Džiugu“, tuo tarpu „Sūduva“ išvykoje sužais atkeltas 2-ojo turo rungtynes su Kauno raj. „Hegelmann Litauen“.