"Palanga" nusileido "Chimki"

Ketvirtadienis „Palangos“ komandai buvo darbingas.

Popietę Pafoso mieste „Palanga“ susikibo su rusų „Chimki“ komanda. Pergalę rezultatu 2:0 (2:0) iškovojo kaimyninės valstybės klubas. Abu įvarčius varžovai pelnė pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos „Palangos“ gretose progų sulaukė ir jaunieji ekipos futbolininkai. Jiems pavyko sukurti ir pavojingų epizodų. Du palangiškių smūgiuoti kamuoliai skriejo į skersinį. 90-ąją minutę Eriko Jonausko smūgis iš poros metrų buvo neutralizuotas „Chimki“ vartininko.

Stebint jaunųjų žaidėjų pasirodymą, treneriai neslėpė džiaugsmo, jog jaunimas aikštėje jaučiasi gerai ir nesijaudina kovodami su tokiomis komandomis.

Jau penktadienį „Palangos“ komanda grįš į Lietuvą. Iki A lygos sezono pradžios numatytos kontrolinės rungtynės su Klaipėdos „Atlantu“. Jos turėtų vykti vasario 27 d.