Pajėgiausiame P. Amerikos turnyre debiutavęs Vinicius nukalė savo komandai įspūdingą pergalę (VIDEO)

Panašu, kad Madrido "Real" puikiai žinojo už kokį 16-metį futbolininką pakloja 45 milijonus eurų.

Naujuoju Neymaru vadinamas Vinicius Junioras, kuriam vasarą sukako 17-metų, vis dar rungtyniauja "Flamengo" gretose ir įrodinėja, kad netolimoje ateityje yra pasirengęs apsivilkti "Real" marškinėlius.

Vakar įvyko pajėgiausio Pietų Amerikos "Copa Libertadores" turnyro grupės rungtynės. Vinicius rungtynes prieš "Emelec" pradėjo ant atsarginių suolo, tačiau 67-ąją minutę žengė į aikštę ir sutvarkė visas komandos problemas.

65-ąją minutę varžovai įgijo pranašumą, tačiau po 13 minučių būtent įspūdingo Viniciaus reido dėka "Flamengo" išlygino rezultatą. Ties tuo jauno brazilo šou nesibaigė - 86-ąją minutę krašto puolėjas puikiu smūgiu pasiekė antrąjį įvartį ir išplėšė pergalę rezultatu 2-1.

Įdomu tai, kad abu įvarčius Vinicius pelnė savo silpnąja koja.

Vinicius šį sezoną per devynias rungtynes "Flamengo" gretose jau yra pelnęs šešis įvarčius. Planuojama, kad jis į Europą atvyks kitą žiemą, nors neatmeta galimybė, jog jau ir šią vasarą turės progą apsivilkti "Real" marškinėlius naujo sezono pasiruošimo metu.