Pagrindinis L. van Gaalo taikinys šį sausį - R. Lukaku

Pranešama, jog „Everton“ puolėjas Romelu Lukaku yra pažymėtas pirmuoju numeriu „Manchester United“ trenerio Louiso van Gaalo sausio perėjimo lango norų sąraše.

„United“ komandoje šiuo metu yra tik du puolėjai – Wayne`as Rooney ir Anthony Martialis, o pasak Telegraph, Lukaku „raudonųjų velnių“ stratego yra vertinamas, kaip tinkamiausias žaidėjas jo ekipai, atsižvelgus į jo žaidimo kokybę ir patirtį „Premier“ lygoje.

„Everton“ puolėjas šiemet jau pelnė 12 įvarčių, o per pastaruosius šešis mačus pasižymėjo septynis kartus. Palyginimui, šį sezoną „Premier“ lygoje, Rooney ir Martialis kartu pelnė vos 5 įvarčius.

Nors „United“ nuo pirmaujančios „Leicester City“ ekipos atsilieka šešiais taškais, tačiau abejojama, ar jie be pokyčių gali laimėti „Premier“ lygą. Įsigijus Lukaku, situacija gali iš esmės pasikeisti. Nepaisant to, jog jam dar tik 22-eji metai, jis jau turi daugybę patirties profesionaliame futbole. Puolėjas yra sužaidęs 295 susitikimus, o tai yra rezultatas, kurį pasiekę žaidėjai dažniausiai vadinami patyrusiais futbolininkais.

Problemų kyla dėl to, jog dabartinė Lukaku ekipa tikrai nenorės paleisti savo pagrindinio puolėjo, o žaidėjo dabartinis kontraktas galioja iki 2019 metų. Visgi, „United“ gali bent jau padvigubinti 28 milijonų svarų sumą, už kurią pernai buvo įsigytas žaidėjas ir taip įtikinti „Everton“ atsisveikinti su vienu geriausių savo futbolininkų. Beveik neabejojama, jog pats Lukaku būtų nieko prieš prisijungti prie „United“, kuri futbolo pasaulyje yra vertinama kur kas labiau nei dabartinė belgo ekipa.