Paaiškėjo pirmasis FIFA pasaulio klubų taurės finalo dalyvis

Antradienį vakare Katare buvo sužaistas pirmasis 2019 m. FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalis.

Dėl patekimo į finalą kovojo Pietų Amerikos čempionė "Flamengo" prieš "Al-Hilal" iš Saudo Arabijos. Po permainingos kovos pergalę rezultatu 3:1 pasiekė Brazilijos atstovai.

"Al-Hilal" pirmojo kėlinio pradžioje įgijo pranašumą, tačiau "Flamengo" atsakė antroje rungtynių pusėje.

49-ąją minutę lygybę atstatė Giorgianas De Arrascaeta, o rezultatą savo komandos naudai persvėrė Bruno Henrique. Galutinis taškas buvo padėtas 82-ąją minutę, kai į savus vartus įsispyrė pats varžovas.

"Flamengo" kovoje dėl trofėjaus susikaus su "Liverpool" – "Monterrey" poros nugalėtoju. Pastarieji savo pusfinalį sužais trečiadienį 19 val. 30 min. mūsų laiku.

Turnyro finalas įvyks artėjantį šeštadienį.

"Flamengo" 3 - 1 "Al-Hilal"
18' [0 - 1] S. Al Dawsari
49' [1 - 1] G. De Arrascaeta
78' [2 - 1] B. Henrique
82' [3 - 1] A. Albulayhi (į savus vartus)
83' A. Carrillo ("Al-Hilal") pašalintas iš aikštės