Paaiškėjo pasaulio čempionato komentatorių konkurso nugalėtojai © SIPA nuotr.

Pasibaigus pasaulio čempionatui Katare, portale „EuroFootball.lt“ paaiškėjo ir geriausi svetainės komentarų rašytojai.

Prasidėjus futbolo fiestai registruoti svetainės lankytojai buvo kviečiami aktyviai išreikšti nuomonę apie pasaulio pirmenybių įvykius rašant įdomiausius, nuotaikingiausius bei naudingiausius komentarus.

Suskaičiavus lankytojų komentarų bendro įvertinimo balus (skirtumas tarp teigiamų ir neigiamų mygtukų paspaudimų) trims geriausiems komentatoriams atiteks orginalūs prizai:

1 vietą laimėjo TheKing (+ 845), kuriam atiteks futbolo čempionato kamuolys „Al Rihla League Replica“;
2 vieta atiteko DaniJ (+ 204), jam atiteks D. Hillo knyga „Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus“;
3 vietą užėmė Matracas (+ 188), kuris laimėjo originalią „Eurofootball.lt“ kepuraitę.

Sveikiname 1-3 vietų laimėtojus ir kviečiame atsiųsti savo bei norimo „LP Express“ paštomato rekvizitus [email protected] (iš to paties el. pašto adreso, kuris registruotas mūsų portale) iki gruodžio 31 dienos.

***

Įspūdingo pasaulio čempionato finišo proga, futbolo gerbėjai kviečiami pasinaudoti nuolaida ir įsigyti puikią knygą apie sutartas rungtynes: