Paaiškėjo antroji LFF futsal taurės pusfinalio komanda © Futsal.lt nuotr.

Paskutinė ne A lygos komanda savo pasirodymą LFF futsal taurės turnyre baigė ketvirtfinalyje. Tai paaiškėjo antradienio vakarą, kai sostinės VDA 1:7 nusileido šeštą vietą A lygos reguliariajame sezone užėmusiam „Saulės krašto“ klubui. 3 įvarčius nugalėtojams pelnė Maksimas Solonyna, 2 – Dmytro Kločko, 1 – Domas Nacickas, o dar vieną – vilniečiai įsimušė į savo vartus. Garbės įvartį VDA ekipai pelnė Marius Aukštolis.

13 minučių sugebėję atlaikyti varžovų spaudimą, VDA futbolininkai suklydo ir D.Kločko, atsidūręs vienas prieš vieną prieš varžovų vartininką, klaidos neatleido. Dar didesnė nelaimė vilniečius pasitiko laikrodžiui skaičiuojant paskutinę kėlinio minutę, kai D.Nacickas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o Darius Pupliauskas čiuždamas įsimušė įvartį į savo vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje krito trečiasis įvartis ir intriga galutinai nutrūko. Šiaulių/ Akmenės jungtinė komanda įvarčius mušė kaip tik norėjo: ir po kampinio, ir baudos smūgiu, ir po kontratakų, ir poziciniame žaidime.

Esant rezultatui 7:0 ir likus žaisti dvi minutes aštuonias sekundes, VDA surengė gražią ataką, po kurios M.Aukštolis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

„Saulės kraštas“ tapo antrąja (po „Kauno Žalgirio“) komanda, iškovojusia kelialapį į LFF futsal taurės finalo ketvertą. Likusios dvi komandos paaiškės trečiadienį ir ketvirtadienį.