P. Vieira užstojo K. Mbappe ir sukritikavo E. Martinezo veiksmus švenčiant pergalę © AFP nuotr.

Kylianas Mbappe vos neatėmė pasaulio čempionų titulo iš Argentinos rinktinė, o ši valstybė šventusi savo triumfą pasižymėjo ir netinkamais poelgiais.

Per šventimus išsiskyrė ir vienas iš Argentinos rinktinės herojų Emiliano Martinezas. Vartų sargas po triumfo skandavo skanduotes apie „mirusį Mbappe“ bei jau grįždamas į gimtinę laikė lėlę ant kurios buvo užklijuotas PSG puolėjo veidas.

Argentinoje taip pat buvo nešiojamas K. Mbappe karstas.

Tokius šventimus sukritikavo Patrickas Vieira, užštojęs savo šalies futbolo žvaigždę.

„Crystal Palace“ strategas Anglijos spaudai teigė: „Nemanau, kad tai buvo reikalinga. Kartais neįmanoma kontroliuoti žmonių emocijų, tačiau tai buvo kvailas sprendimas iš Martinezo.

Buvau nusivylęs, kadangi išgirdau tam tikras skanduotes, kurias prieš tai esu girdėjęs. Noriu savo mintyje turėti vaizdą, kuriame Argentinos fanai su aistra ir meile palaiko savo komandą per rungtynes. Žinoma, jie laimėjo pasaulio čempionatą, jie tribūnuose buvo patys geriausi, išskirtiniai. 

Todėl savo galvoje noriu matyti būtent tą vaizdą ir negalvoti apie tuos fanus, kurie paskleidė tamsą virš Argentinos šventimo ir pasiekimų. Tai yra tamsioji pusė Argentinos triumfo pasaulio čempionate. 

Jeigu kalbant apie užgauliojimą, kurio sulaukė Mbappe po pasaulio čempionato, aš manau, kad būtent šie veiksmai kenkia šiam žaidimui“, – sakė buvęs Prancūzijos rinktinės žaidėjas.