P. Pogba: „Kova dar nėra baigta“ © AP nuotr.

„Manchester United“ ketvirtadienį žengė milžinišką žingsnį UEFA Europos lygos pusfinalio link.

„Raudonieji velniai“ pirmosiose rungtynėse namuose net 6:2 sutraiškė „Romą“ ir kitą savaitė beliks sutvarkyti formalumus.

Vis tik vienas komandos lyderių Paulis Pogba po mačo džiaugtis neskubėjo ir teigė, kad atsakomosiose rungtynėse „Man Utd“ privalės demonstruoti tokį patį nusiteikimą.

„Akivaizdu, kad rezultatas yra labai geras, tačiau kova dar nėra baigta. Dar liko sužaisti atsakomąsias rungtynes, kuriose privalėsime demonstruoti tokį patį žaidimą ir nusiteikimą.

Pirmajame kėlinyje tiesiog padarėme dvi klaidas ir varžovai jomis pasinaudojo. Po praleisto antrojo įvarčio kiek pasimetėme.

Vis tik pertraukos metu pasikalbėjome, kad turime išeiti į aikštę ir pelnyti kuo daugiau įvarčių. Treneris taip pat puikiai motyvavo žaidėjus“, – po pergalės kalbėjo P. Pogba.