P.Le Guenas sutarė su "Rangers"? © Eurofootball.lt
Buvęs ilgametis daugkartinių Prancūzijos čempionų "%c00055" treneris Paulas Le Guenas sutarė dėl kontrakto ir nuo kito sezono turėtų treniruoti dabartinę Škotijos čempionę Glazgo "%c00121" ekipą. Apie tai pranešė prancūzų dienraštis L`Equipe.

Jau kurį laiką Le Guenas buvo įvardijamas kaip vienas realiausių pretendentų "Rangers" ekipoje pakeisti nesėkmingai šį sezoną jai vadovaujantį Alexą McLeishą, kuris jau anksčiau buvo paskelbęs, jog paliks ekipą po šio sezono.

Kaip skelbiama, "Rangers" Le Guenui siūlė ketverių metų sutartį, tačiau treneris sutiko pasirašyti tik dvejų metų kontraktą. Strategas taip pat iš anksto pranešė, jog į klubą atsives ir buvusį savo asistentą "Lyon" klube Yvesą Colleu. Anksčiau "P.S.G" klube žaidęs bei "Rennes" treniravęs Le Guenas po dar vieno sėkmingo sezono praėjusiais metais paliko "Lyon" ekipą ir iki šiol nedirbo jokiame klube.

Šiuo metu "Rangers" Škotijos pirmenybėse užima 3-ąją vietą, nuo pirmaujančio kito Glazgo klubo "Celtic" atsilikdamas net 21 tašku. Tiesa "Rangers" kiek sėkmingiau rungtyniauja šio sezono UEFA Čempionų Lygos turnyre, kur pirmą kartą Škotijos klubų istorijoje pateko į atkrintamasias varžybas ir aštuntinalyje kovoja su "Villarreal" ekipa iš Ispanijos.