P. Guardiola: "Tikiuosi, kad "Bayern" sugebės žengti tolyn"

"Manchester City" antradienį pasismagino UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse, kuomet net 7:0 sutraiškė "Shalke".

Po rungtynių "miestiečių" strategas Pepas Guardiola turėjo progos pakalbėti ne tik apie įvykusias rungtynes, tačiau ir apie laukiančią "Bayern" ir "Liverpool" akistatą.

Būtent iš "Bayern" į "Man City" ispanas atvyko 2016 metais. Treneris pripažino, kad myli savo buvusią komandą ir tikisi, kad ji sugebės žengti į kitą etapą.

"Atsiprašau Anglijos žmonių, bet noriu, kad į kitą etapą žengtų "Bayern". Myliu Miuncheną, myliu "Bayern". Ten vis dar turiu daug draugų.

Tai bus sunkios rungtynės abejoms ekipoms, bet tikiuosi, kad "Bayern" sugebės žengti tolyn", - bendraudamas su žurnalistais sakė P. Guardiola.

Šiuo metu UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje jau yra trys Anglijos ekipos. P. Guardiola pasidžiaugė tokiu "Premier" lygos klubų pasirodymu.

"Anglijos futbolui itin naudinga, kad trys komandos jau pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį. Galbūt, ten bus ir "Liverpool". 

Pastaruoju metu viską kontroliavo Ispanijos klubai, todėl tai yra nuostabus pasiekimas Anglijos futbolui", - užbaigė ispanas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė